فهرست
شرط خسرو حیدری برای تمدید قرار با استقلال: پیشنهاد خارجی آمد می‌ روم
شرط خسرو حیدری برای تمدید قرار با استقلال: پیشنهاد خارجی آمد می‌ روم

شرط خسرو حیدری برای تمدید قرار با استقلال: پیشنهاد خارجی آمد می‌ روم

آی‌اسپورت‌ ـ خسرو حیدری مدافع راست استقلال در گفت‌وگو با وب سایت این باشگاه رسما اعلام کرد قراردادش با آبی‌پوشان مشروط به این است که اگر او پیشنهاد خارجی داشت بتواند استقلال را ترک کند. گفت‌وگوی حیدری با وب سایت باشگاه استقلال را بخوانید. او عقیده دارد امسال سالی است که استقلال باید نتایج خوبی بگیرد، جالب اینجاست که خسرو در این مصاحبه گفته پارسال حق استقلال قهرمانی نبوده! این گفت و گوگ را بخوانید.

سال جبران مافات 

ما در این فصل تغییرات زیادی داشتیم. بازیکنان جدیدی به ما اضافه شدند. فصل گذشته متاسفانه فصل خوبی نبود و چند بازیکن خوب از ما جدا شدند. نکونام، منتظری و مجیدی که یکی از اسطوره های استقلال است از ما جدا شدند و ما در نهایت از بابت نبودن آنها ضربه خوردیم و نتوانستیم به جایگاه واقعی و مورد انتظار هواداران دست پیدا کنیم. ما حتی سال گذشته میتوانستیم در آسیا قهرمان شویم اما بدشانسی مانع شد و امسال می توانیم با نمایش خوبی که در لیگ ارائه می دهیم، نظرات را به خود جلب کنیم. امسال سال جبران مافات برای ماست.

اگر ار اروپا پیشنهاد داشته باشم 

من همیشه پیشنهادات داخلی داشته ام و خود باشگاه ها هم بارها این مسئله را اعلام می کردند که به حیدری پیشنهاد داده ایم. اما من با هیچ تیم داخلی ای در این فصل هیچگاه مذاکره نکردم. من اگر قرار باشد در استقلال بازی نکنم تنها دوست دارم در اروپا باشم و وقتی که به استقلال اعلام کردم که حاضرم با آنها با این شرط توافق کنم که در صورت پیشنهاد تیم آلمانی بتوانم تصمیم گیری مجدد بکنم، آنها استقبال کردند و خوشحالم که الان در استقلال حاضر هستم.

پارسال حق مان نبود 

 واقعیت این است که سال گذشته حقمان قهرمانی نبود. خیلی از بازی ها تیم برتر نبودیم و بردیم اما امسال می توانیم قهرمان شویم چراکه مشکلاتمان کمتر از گذشته است. ما تیم خوبی داریم و مدعی اصلی قهرمانی محسوب می شویم. امیدوارم بازیکنان جدید بتوانند به تیم کمک کنند و در نهایت این تیم جام را بالای سرش ببرد و دل هواداران را شاد کند. صاحبان این تیم هواداران هستند و مطمئنم که آنها هم در طول فصل از ما حمایت می کنند تا در نهایت قهرمانی را جشن بگیریم.

     
آی اسپورت
2014-07-15 12:49:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر