فهرست
سیگنال مثبت کنعانی؛ بازگشت به پرسپولیس
سیگنال مثبت کنعانی؛ بازگشت به پرسپولیس

سیگنال مثبت کنعانی؛ بازگشت به پرسپولیس

آی اسپورت - مدافع تیم شهرستانی که فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته و حتی همراه تیم ملی در جام ملت‌های آسیا حضور داشته، در مصاحبه‌های اخیر خود مدام صحبت از پیشنهاد تیم‌های بزرگ را مطرح می‌کند. این بازیکن چند بار در مصاحبه هایش، نام پرسپولیس را نیز به میان آورده است.

صحبت از محمدحسین کنعانی زادگان مدافع میانی ماشین سازی تبریز است. بازیکنی که بعد از تساوی برابر پرسپولیس در میکسدزون آزادی، حرف‌های عجیبی به زبان آورد و حتی موضوع پیشنهادی که از جانب سرخپوشان پایتخت به دستش رسیده را رسانه‌ای کرد.

کنعانی زادگان همچنین در مورد استقلال با ادبیات خاصی صحبت کرد و مجبور به عذرخواهی هم شد. به هر حال این بازیکن در هر مصاحبه‌ای که انجام می‌دهد، پیام‌های خاصی برای پرسپولیسی‌ها ارسال می‌کند و انگار بدش نمی آید خیلی زود به جمع پرسپولیسی ها ملحق شود.

او در تازه‌ترین مصاحبه اش گفته: «من در پرسپولیس حدود ۲ سال و نیم حضور داشتم و در استقلال فقط چندبازی. امیدوارم شرایطی ایجاد شود تا فصل آینده در تیمی بزرگ بازی کنم.»

گفتنی است قرارداد کنعانی زادگان که سابقه حضور در استقلال را دارد، با ماشین سازی به پایان رسیده و او به عنوان یک بازیکن آزاد می‌تواند با سایر باشگاه‌ها مذاکره کند.

 

خبر ورزشی

۳ ۴  
آی اسپورت
2019-05-19 12:46:00
نظر دهید

۴ نظر
سامان پرسپولیسی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۵۳
ما از این بازیکنا نمیخوایم
داريوش
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۵۹
جوك سال
فقط پرسپولیس
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۲۴
ما از این بازیکنای بدونه تعصب نمیخوایم و فکر نکنم بتونه مثل شجاع یا دیگر بازیکنا بین هوادارامحبوب بشه ولی با این حال هرچی برانکو بگه
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۶:۱۰
اینو می بینم یاد رنگ قهوه ای و باشگاه استقلال می افتم:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر