فهرست
احتمال حذف پرو از جام جهانی؛ سیاسی کاری!
احتمال حذف پرو از جام جهانی؛ سیاسی کاری!

احتمال حذف پرو از جام جهانی؛ سیاسی کاری!

آی اسپورت – نشریه لیبرو از احتمال حذف پرو از جام جهانی به دلایل سیاسی خبر داد. پالوما نوکدا، از نماینده‌های مجلس این کشور ریاست فدراسیون فوتبال را برعهده گرفته است. فیفا دخالت سیاسیون در فوتبال را قبول ندارد و معتقد است که فدراسیون فوتبال هر کشور باید به صورت مستقل فعالیت کند.

پرو پس از 36 سال راهی جام جهانی شده و حالا با شرایطی که به وجود آمده، این احتمال وجود دارد که فیفا رای به حذف این تیم از جام جهانی دهد. پس از سال 2006 که به علل سیاسی، فیفا در مورد کنیا رای صادر کرد، این اولین بار است که بار دیگر به دلایل سیاسی، فیفا مجبور به دخالت می‌شود.

بدین ترتیب با حذف پرو، نیوزلند که در دیدار پلی آف مقابل این تیم شکست خورد و از صعود به جام جهانی بازماند، راهی جام جهانی خواهد شد.

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-11-23 14:00:00
نظر دهید

۴ نظر
محسن
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
یعنی پرو دایی جان ناپلئون ندارد که توهم توطئه ارائه بدهد.مثلا بگویید استعمار نیوزیلند خواهان حذف ما از جام جهانی است؟!
۴
AVA-86
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۱
ای اسپورت جان اینقدر راحت از این مطالب نذار اولا فیفا به این سادگی هیچ کشوری رو از جام جهانی بیرون نمیکنه دوما به فرض اخراج پرو یه تیم از قاره آمریکای جنوبی میاد جام جهانی نه ایتالیا از قاره اروپا!! یعنی مطبوعات دنیا متحد شدن هر روز با یه خبر تخیلی ایتالیا رو به زور ببرن جام جهانی
۳ ۲
....
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۷
شازده خانوم نوشته نیوزیلند.فکر کنم خیلی از فوتبال ایتالیا ناراحتی.
۸
Ava_86
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۹
اتفاقا کلی سایت ورزشی نوشتن با استناد به قوانین جدید فیفا میتونه هرتیمی خواست جایگزین کنه حتی مطبوعات ایتالیام بهش پرداختن در کل جام جهانی جای تیمی که عرضه صعود از مرحله گروهی داشته باشه نه اینکه یه تیم بشینه منتظر اخراج تیم ها از جام جهانی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر