فهرست
نفت 0-1 پیکان؛ تارتار تیم سابقش را برد
نفت 0-1 پیکان؛ تارتار تیم سابقش را برد

نفت 0-1 پیکان؛ تارتار تیم سابقش را برد

آی اسپورت – تیم فوتبال پیکان موفق شد در یک بازی خارج از خانه با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان سه امتیاز شیرین این دیدار را به دست بیاورد.

هفته دهم  لیگ برتر ایران

چهار شنبه 10 دی

 مسجد سلیمان – ورزشگاه شهید بهنام محمدی

داوران: رضا کرمانشاهی- سعید علی نژادیان- مهدی شفیعی- وحید سیفی

 

ترکیب نفت مسجد سلیمان: فرهاد کرمانشاهی، مجتبی مقتدایی، مصطفی ناییج‌پور، بهروز نوروزی‌فرد، عباس بوعذار( دقیقه 65- فرید بهزادی کریمی)، سجاد جعفری، محمد مهدی احمدی، محمد مهدی محبی ( دقیقه 88- ایزدی)، نیما انتظاری، میثم تهی‌دست( دقیقه 88-عسگری)، ساسان حسینی( دقیقه 71- امیر حسن باقرپور)

 سرمربی : مجتبی حسینی

 

ترکیب پیکان: محمد دریس، امیرحسین رنگرز، آرش قادری (دقیقه 19-میلاد شیخ سلیمانی)، نادر محمدی، ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، امیر روستایی، سید محمد ستاری، محمد ابراهیمی، رضا جبیره ( 76 - فرزاد حاتمی)، اسماعیل بابایی

سرمربی : مهدی تارتار

 

اخطار: محمد مهدی محبی ( 9) نفت مسجد سلیمان، نادر محمدی(78)  پیکان

کارت قرمز :کادر فنی نفت مسجد سلیمان (92)

 

شرح گل :

نفت مسجد سلیمان 0- پیکان 1  ( دقیقه 81- فرزاد حاتمی ) در پی یک ارسال طولی توپ به معین عباسیان رسید، ضربه او پس از بلوکه شدن زیر پای فرزاد حاتمی  فرود امد و این بازیکن با تجربه بالای خودش با یک ضربه زمینیو روپا دروازه نفت را باز کرد.

 

اتفاق ویژه:

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تا پایان هفته نهم در زمین خود هرگز بازنده نشده بود و حالا در هقته دهم دردیدار مقابل پیکان توسط شاگردان کسی اولین شکست خانگی فصل را تجربه کرد که فصل پیش هدایت این تیم را برعهده داشت.

درحالی‌که تصور می‌شد بازی با همان نتیجه صفر بر صفر به پایان برسد تارتار دست به دو تعویض هم‌زمان زد که اتفاقاً همان دو بازیکن با کمک هم دروازه فرهاد مجد کرمانشاهی را باز کردند و باعث برتری پیکان شدند.

 

بهترین بازیکن :

محمد ستاری مدافع حالا دیگر باتجربه پیکان امروز در خط دفاع این تیم روز بسیار پرفروغی را پشت سر گذاشت و درحالی‌که در همان دقایق ابتدایی آرش قادری از بازی به علت مصدومیت خارج شد در چندین نوبت موفق شد ارسال‌ها و خطرات تیم نفت را دفع کند و اجازه ندهد تا دروازه دریس و پیکان باز شود. ضمن اینکه در بازی‌سازی از خط دفاع نیز کاملاً بی اشتباه عمل کرد.

 

 لحظات حساس:

دقیقه 7: پرتاب توپ بلند محمدی روی سر ابراهیم صالحی فرود امد که با اختلاف انداک به بیرون رفت

دقیقه 9: ضربه محکم عرضی مهاجمان نفت می رفت تا با دخالت محبی  خطرناک شود اما  مدافعان پیکان هوشیار تر عمل کردند.

دقیقه 12: حرکت پا به توب ساسان حسینی به داخل محوطه جریمه و ضربه او به زاویه مخالف دریس  که با اختلاف کمی روانه اوت شد

دقیقه 26: ساسان حسینی از داخل محوطه جریمه یک پاس عرضی و خطرناک به دهانه دروازه داد اما هیچکدام از بازیکنان نفت در این صحنه حضور نداشتند.

دقیقه 30: پاس طولی و خطرناک به  پشت مدافعان نفت به جبیره رسید اما خروج به موقع فرهاد مجد کرماشاهی مانع از باز شدن دروازه شد.

دقیقه 56: ضربه ایستگاهی  از پشت محوطه جریمه از سوی بازیکنان پیکان که با مشت گلر نفت از منطقه خطر دور شد.

دقیقه 66: پاس رو به بیرون  ابراهیم صالحی در دهانه دروازه  به هیچکدام از بازیکنان پیکان نرسید و مدافعان این تیم توپ را دفع کردند

دقیقه 74: در پی ارسال کرنر توسط نیما انتطاری پس از یک رفت و برگشت توپ در پشت محوطه جریمه به فرید بهزادی کریمی رسید و شوت محکم او با برخورد به مدافعان به کرنر رفت.

دقیقه 90 : شوت  بهزادی از کنار دروازه با اختلاف کمی  روانه اوت شد

 

حاشیه:

* هواداران نفت مسجد سلیمان مثل همشه از تپه های اطراف ورزشگاه در حال تماشا و تشویق تیشمان هستند.

     
آی اسپورت
2020-12-30 15:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر