فهرست
تراکتور در میدان مین/ ریسک انتخاب
تراکتور در میدان مین/ ریسک انتخاب

تراکتور در میدان مین/ ریسک انتخاب

آی‌اسپورت- تراکتورسازی با توجه به محرومیت از نقل و انتقالات تابستانی شرایط سختی را می‌گذراند. یکی از مهمترین مسائل در حال حاضر تعیین سرمربی این تیم است که مسئولان تراکتور هنوز نتوانسته‌اند با گزینه‌ای از افراد مورد نظرشان به توافق برسند. مشکل ممنوعیت خرید بازیکن تراکتورسازی را به تیمی با قدرت پایین تبدیل کرده و مربیان ریسک حضور در تبریز را در چنین شرایطی نمی‌پذیرند. به خصوص که آجرلو هم به دنبال مربیانی رفته که بتواند از آن‌ها قول قهرمانی بگیرد. گویا یحیی گل‌محمدی هم در مذاکراتش به این محرومیت و تاثیر آن بر عملکرد تراکتور در لیگ هفدهم اشاره داشته و گفته: شرایط تراکتور مانند میدان مین است. این باشگاه به‌خاطر محرومیت نمی‌تواند بازیکن بگیرد و شرایط سختی دارد و من نمی‌توانم قول قهرمانی بدهم. اگر موفق شوم عالی است اما اگر نتوانم با این جو هماهنگ شوم و به موفقیت برسم  5سال طول می‌کشد تا اعتبار در حال حاضر در لیگ برتر را به‌دست بیاورم و به همین خاطر ریسک نمی‌کنم.

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-05-18 23:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۴ نظر
P71
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۵۹
و باید گفت خدا جای حق نشسته! خیلی زود تاوان چن فصل غارت تیما رو دادید!
a
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
خوبه همه چیو به خداتون ربط بدین :)) اگه خدا با شماست کی با ماست؟! استقلال هم برا همین محروم شد؟! شما ملتی هستین که حقتونه امثال رییسی رییس جمهورتون باشه و ازتون سواری بگیره!!
۸
سلام
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۱:۵۷
خدا بیکاره، کلا داره به لیگ برتر ایران رسیدگی میکنه.
۱
توهم
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۷:۰۸
توی این شرایط آیا تراکتور واقعاً به قهرمانی فکر میکنه!!؟ خدا شفاشون بده. ایجاد انتظارات بالا، جنجالف حاشیه، ناکامی. آخه کدوم مربی حرفه ای و عاقلی قول میده!!؟ چرا با احساسات مردم بازی می کنید!؟ یحیی بیاد شاید شاید تراکتور بتونه برای سهمیه امیدوار باشه. شاید. با گزینه های دیگه باید برای سقوط نکردن بجنگند
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر