فهرست
شفر به کرانچار بازیکن نداد؛ شروع بی نظمی!
شفر به کرانچار بازیکن نداد؛ شروع بی نظمی!

شفر به کرانچار بازیکن نداد؛ شروع بی نظمی!

آی اسپورت - اردوی تیم ملی امید از امروز آغاز می‌شود و مطابق برنامه، بازیکنان باید از ساعت ۱۴ امروز خودشان را به کادرفنی این تیم معرفی کنند. امید نورافکن، مهدی قائدی، الله‌یار صیادمنش، رضا آذری و نوراللهی از استقلال به تیم ملی امید دعوت شدند. با این وجود، وینفرد شفر به دلیل دیدار تیمش با الدحیل قطر در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا، از دادن بازیکنانش به تیم ملی امید خودداری کرده و بازیکنانی مانند نورافکن و آذری امروز راهی قطر شدند. الله‌یار صیادمنش، بازیکن کلیدی استقلال نیز با توجه به مصدومیت سه هفته‌ای در اختیار کادر پزشکی استقلال است. در نتیجه تنها مهدی قائدی به دلیل عدم نیاز شفر در تهران ماند و در اردوی تیم ملی شرکت می‌کند.

۲ ۹  
آی اسپورت
2019-03-02 18:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
کیسه سوگولی
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۰۲
پرسپولیس در روز فیفا دی در لیگ بدون 4 ملیپوش باید بازی کنه اما شوفری و کیسه نجس و حکومتی بازیکناشون را نمیدن. فدراسیون بی همه چیز هم که با کیسه لجن کاری نداره
شوفر مو افشون
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
شفر گوه خورده که بازیکن نمیده از بس که با کیسه مماشات شده اینا هر غلطی میخان انجام میدن و کارشون به جایی رسیده که به تیم امید که حساسترین بازیها را در پیش داره بازیکن نمیدن
لنگی با اسامی مختلف
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۲۹
پدرت خیلی خورده
شوفر مو افشون
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۳۲
....
۱
....
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
خاک بر سر فدراسیون که با کیسه مافیایی برخورد نمیکنه
لنگی با اسامی مختلف
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۲۹
کیسه سوگولی شوفر مو افشون ....
یک نفر بیشتر نیست
فرمان خان
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۳۴
عالیه بعد از داستان منشا و مجیدی حالا وقتشه که بصورت پی در پی مقاله بنویسین و مطلب کار کنید که استقلال درصورت ندادن بازیکن باید محروم بشه در مورد منشا که موفق شدید در مورد بقیه هم تلاشتون رو بکنید !
پرفسور دلالویچ
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۴۰
قبل از بازی سرور همیشگی لنگ با فولاد، اینجا نوشتم اگر فولاد رو ببریم خنجرها کشیده میشه و لنگنگارا، قلم به مزدای لنگی، ناهارنگارا و کفتارهای تاریکخانه لنگ دست بکار خواهند شد و مدیریت باید حواسش باشه. امروز هم تورک و حسنک، مهرهای بیاخلاقی و بی انضباطی سالهای اخیر لنگ شنبه شیرینی برای لنگیا و هفته تلخ و سیاهی رو برای فوتبال ایران شروع کردن. تف بر اون ذات کثیفتون که نیکو نگردد زانکه بنیادش لنگیست.
۵
...
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۴۲
و باز کیسه مصون در برابر قانون. الان یه کیسه کش با ده تا اسم میاد فحاشی میکنه.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر