فهرست
بعد از قلعه‌نویی، رحمتی هم برمی‌گردد؟
بعد از قلعه‌نویی، رحمتی هم برمی‌گردد؟

بعد از قلعه‌نویی، رحمتی هم برمی‌گردد؟

آی اسپورت - 24 ساعت بعد از آنکه خبر احتمال بازگشت امیر قلعه‌نویی به استقلال و حضور او به جای فرهاد مجیدی منتشر شد، حالا بحث بازگشت مهدی رحمتی هم مطرح شده است. دروازه‌بانی که بعد از حواشی پنالتی هدر رفته فرشید اسماعیلی در دربی، بخشی از محبوبیتش روی سکوها را از دست داد و نهایتا در پایان فصل از استقلال جدا شد و به شهر خودرو رفت منتهی با توجه به عملکرد حسینی در این فصل و همچنین نمایشهای خوب اخیر رحمتی، احتمال اینکه او را فصل آینده در استقلال ببینیم، وجود دارد. رحمتی پیش از بازی استقلال - شهرخودرو در ورزشگاه آزادی به شدت توسط هواداران استقلال تشویق شد.

امروز روزنامه گل با اشاره به این موضوع نوشته است: «تحرکات اخیر رحمتی در فضای مجازی به شایعه بازگشت او به استقلال دامن زده است. از واکنش نشان دادن به برنامه نوروز فوتبالی به خاطر آیتم جنجالی‌اش علیه تیمسار خسروانی گرفته تا تبریک به فرهاد مجیدی به خاطر انتخابش به عنوان اسطوره ایرانی لیگ قهرمانان آسیا در نظرسنجی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا و انتقاد از داور برنامه عصر جدید به خاطر ماجرای تمسخر نام استراماچونی و موارد دیگر که نشان می‌دهد او به دنبال دلبری از هواداران استقلال است آن هم بعد از اینکه مدتها به حوزه استقلال و مسائل مربوط به آن ورود پیدا نکرده بود.»

این روزنامه در بخش دیگری از گزارشش به این موضوع پرداخته که در چند وقت اخیر برخی از پیشکسوتان استقلال به لزوم آشتی دادن رحمتی با حسینی و همبازی شدن مجدد آنها با یکدیگر اشاره کرده‌اند و بهزاد غلامپور هم گفته حضور همزمان این دو گلر به سود استقلال است. حالا باید دید این نشانه‌ها، باعث بازگشت رحمتی به استقلال خواهد شد یا او فصل آینده هم در تیمی دیگر به جز استقلال توپ خواهد زد. پیش از این گفته می‌شد قرارداد او با شهرخودرو 2 ساله است. البته فعلا باید منتظر پایان فصل عجیب و غریب فوتبال ایران و شروع فصل نقل و انتقالات و اتفاقات آن زمان باشیم.

۱    
آی اسپورت
2020-04-05 21:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر