فهرست
رکورد حسین ماهینی در لیگ قهرمانان آسیا
رکورد حسین ماهینی در لیگ قهرمانان آسیا

رکورد حسین ماهینی در لیگ قهرمانان آسیا

آی اسپورت - حسین ماهینی در بازی روز گذشته بازیکن ممنوعه پرسپولیس بود؛ مصدومیت او در جدال با نساجی مازندران و تورم آن باعث شده بود تا کادرپزشکی شرایط خاصی را برای او در نظر بگیرد و طی روزهای باقیمانده تا بازی با مصدومیت و درد به دنبال حضور در این جدال بود. در نهایت نیز موفق شد مجوز حضور در این بازی را به دست بیاورد و در لحظات پایانی به دلیل شدت مصدومیت مجبور به ترک زمین شد.

ماهینی اما اکنون با صعود پرسپولیس یک رکورد جالب توجه از آن خود کرده است. او تنها بازیکن ایرانی است که موفق شده دو حضور در نیمه نهایی و یک فینال را در این رقابت‌ها تجربه کند. ماهینی در زمان حضور در ذوب آهن به فینال آسیا رسید و در فصل گذشته نیز در مرحله نیمه نهایی حاضر شده بود و آنجا با حذف مقابل الهلال عربستان از رسیدن دوباره به فینال محروم شده بود. او اکنون بار دیگر موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی شده است و باید دید اینبار مقابل السد قطر قادر به صعود به فینال خواهند بود یا خیر.

 

ورزش سه

۱۲ ۱  
آی اسپورت
2018-09-18 13:23:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
ماهینی ، ربیع خواه و بازیکنانی که با شرایط پرسپولیس در تیم ماندند ارزش زیادی دارند ،حتی از لحاظ فنی پایین تر از بقیه باشند و هواداران واقعی پرسپولیس اگه بازی ضعیفی هم ازشون دیدن دست از حمایت اونها برنمیدارند.کسانی هم که به این افراد توهین میکنند یا هوادار احساسی هستن و یا از دوستان رقبا که دنبال حاشیه بردن و تفرقه در پرسپولیس .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر