فهرست
گاف‌ پرسپولیس در ماجرای طارمی/ دروغ یا ناآگاهی؟
گاف‌ پرسپولیس در ماجرای طارمی/ دروغ یا ناآگاهی؟

گاف‌ پرسپولیس در ماجرای طارمی/ دروغ یا ناآگاهی؟

آی اسپورت – از دیشب که خبر محرومیت 4 ماهه طارمی و محرومیت پرسپولیس از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی منتشر شد مدیران باشگاه و کسانی که رابطه نزدیکی با طارمی و طاهری دارند سعی کردند همه چیز را تکذیب کردند. حتی ابراهیمی مدیربرنامه‌های طارمی هم مدعی شد که در مسافرت به سر می‌برد و همسرش به او اطلاع داده که فکسی به دست او نرسیده است زیرا فیفا با او به صورت مستقیم مکاتبه دارد! بعد از تایید خبر توسط مسئولان فدراسیون، هم طاهری و ابراهیمی مدعی شدند که تجدیدنظرخواهی می‎‌کنند. البته هوز مشخص نیست این تجدیدنظرخواهی چه کمکی به طارمی و پرسپولیس خواهد کرد. جالب اینجاست که مدیربرنامه‌های طارمی در طول این یک سال همواره به هواداران اطمینان می‌داد که مشکلی وجود ندارد و جای نگرانی نیست و این دقیقا همان اتفاقی است که از دیشب به شکلی دیگر در حال رخ دادن است.

اما برخلاف دوستان مسئول، رسانه‌ها بعد از بازگشت طارمی به پرسپولیس بارها نسبت به این اتفاق و عواقبش هشدار دادند. اظهارنظرهای مدیران باشگاه هم کمی مشکوک بود. مثلا طاهری یک روز بعد از گزارش خبرگزاری تسنیم درباره ابهامات ماجرای طارمی گفت: «بعد از اینکه طارمی احساس کرد شرایط خوبی در تیم جدیدش در ترکیه ندارد خواهان بازگشت به پرسپولیس شد و ما به‌صورت پنهان مذاکراتی را با باشگاه ترکیه‌ای انجام داده و در نهایت به نتیجه رسیدیم. طارمی بامداد امروز به ایران بازگشت و در فصل جدید رقابت‌های لیگ پرسپولیس را همراهی کند.» اما امروز که محرومیتی سنگین شامل حال طارمی و پرسپولیس شده مشخص می‌شود که هیچ مذاکره یا توافقی با باشگاه ریزه اسپور صورت نگرفته و طاهری در این باره صداقت نداشته‌ است. او در ادامه مدعی شده بود که هر اتفاقی بیفتد باشگاه پرسپولیس جریمه مالی نخواهد شد: «در هر صورت با شرایط پیش آمده قدر مسلم باشگاه پرسپولیس هیچ پرداختی نخواهد داشت، اما شاید خود بازیکن از این نظر متضرر شود. هرچند باشگاه پرسپولیس تمام تلاش خود را می‌کند تا طارمی کمترین آسیب را از نظر مالی در این زمینه ببیند.» اما همانطور که می‌دانیم باشگاه پرسپولیس به پرداخت نزدیک به 800 هزار یورو در این پرونده محکوم شده است. البته در این یک مورد دروغگویی رخ نداده و هر چه بوده حاصل ناکارآمدی و بی اطلاعی مدیران از قوانین و اتفاقات پیرامون آنها بوده است.

 

 

 

۱۸ ۶  
آی اسپورت
2017-09-23 17:12:00
نظر دهید

۶ نظر
فضولسنج
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
آره والا از سر ناآگاهى بوده گوش ما هم از كره گى دراز بود.
مهدی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
طاهری حیا کن پسپولیسو رها کن خخخخ.
احمد
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۱
بلند تر داد بزن ته جدولی .
اصلا صدات نمیرسه.
ههههههههههه
ارمان
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
اقای طاهری چرا جواب نمیدی؟؟
ما منتظر جواب شما هستیم.
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۰۸
اصلا چه فرقی داره
اصلا چه فرقی میکنه ، استقلال یا پرسپولیس یا تراکتور و ...

مهم پولای این مملکته که به ما حروم شده و به بقیه حلال
یا میره تو کانادا خرج میشه یا مالزی یا ....
هرجایی غیر از ایران این پول حلال حلاله
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
چند وقت پیش وقتی همه داشتند قربون طاهری میرفتند و میگفتند تکه ... من گفتم نسبت به اکثر مدیرعاملهای سابق پرسپولیس بهتره اما ... چرا وقتی اینقدر مدیر تخصصی در امر ورزش فوتبال داریم چرا باید یه عده سیاسی و نظامی بازنشسته در این پست و پستهای مهم انتصاب شوند و گفتم طاهری اگر مدیر حرفه ی بود جایش در این مملکت منزوی شدن و یا اعدام میبود ... به هر حال خیلیها آومدن به من فحش دادند=== به امید بیداری و دیگر هیچ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر