فهرست
ترکیب احتمالی استقلال/ افشین یا انصاری؟
ترکیب احتمالی استقلال/ افشین یا انصاری؟

ترکیب احتمالی استقلال/ افشین یا انصاری؟

آی اسپورت- استقلال بعد از نوبر کردن اولین پیروزی اش در لیگ شانزدهم برابر ذوب آهن و سپس پیروزی در اولین بازی جام حذفی، فردا برابر سیاه جامگان مجبور است ترکیب برنده قبلی اش را تغییر بدهد. علی قربانی که در هر دو بازی قبلی استقلال در لیگ و جام حذفی، گل زده بازی فردا را به دلیل مصدومیت از دست داده است. امیدنورافکن هم همراه تیم ملی جوانان در بحرین حضور دارد و مگویان هم تازه به ایران برگشته است.

مهدی رحمتی درون دروازه استقلال، مردی بدون جانشین است. تنها علامت سوال ترکیب 4 نفره خط دفاعی آبی ها، مدافع چپ است و حضور وریا غفوری، مجید حسینی و رابسون جان واریو قطعی است. در سمت چپ خط دفاع، احتمال بازی کردن یعقوب کریمی از مگویان بیشتر است. در این صورت، سیاه جامگان با علی عسکری در سمت راست می تواند از فضای پشت سر کریمی استفاده کند.

ترکیب خط میانی استقلال با خسرو حیدری در سمت راست، امید ابراهیمی در نقش هافبک دفاعی، بختیار رحمانی به عنوان هافبک چپ و فرشید اسماعیلی در نقش بازیساز تشکیل می شود.

در خط حمله، حضور کاوه رضایی قطعی است ولی زوج او از بین آرش افشین و جابر انصاری انتخاب می شود که احتمال حضور اولی به دلیل درخشش در تمرینات اخیر استقلال بیشتر است.

محسن کریمی، بهنام برزای، لی آندرو پادوانی، مجتبی حقدوست، فرشید باقری و یکی از بین انصاری و افشین هم روی نیمکت می نشینند تا شاید فرصت بازی پیدا کنند.

 

۲    
آی اسپورت
2016-10-14 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر