فهرست
رانیری به سری آ بازخواهد گشت
رانیری به سری آ بازخواهد گشت

رانیری به سری آ بازخواهد گشت

آی اسپورت - سمپدوریا مذاکرات پیشرفته ای با کلودیو رانیری سرمربی نامدار فوتبال ایتالیا برای جانشینی اوزه بیو دی‌فرانچسکو داشته است. به نقل از اسکای اسپورتس ایتالیا، ماسیمو فررو (رئیس)، آنتونیو رومئی (نایب رئیس) و کارلو اوستی (مدیر ورزشی) همگی در رم حضور داشته اند تا با رانیری ملاقات کنند و با او در خصوص این پست مذاکره کنند. مذاکراتی که به نظر می‌رسد نتایج مثبتی به همراه داشته است.

سمپدوریا بعد از 6 شکست در 7 مسابقه ابتدایی و کسب تنها 3 امتیاز و حضور در قعر جدول سری آ، با اوزه بیو دی‌فرانچسکو قطع همکاری کرد اما پیدا کردن یک جانشین کار بسیار سختی برای مدیران این باشگاه جنوایی بوده و اکنون به نظر می‌رسد آن ها برای جایگزینی سرمربی سابق رم، به یکی دیگر از سرمربیان جالوروسی نزدیک شده اند.

«بلوچرکیاتی» پیش از این با استفانو پیولی و جنارو گتوزو مذاکراتی داشت اما هیچ کدام از آن ها حاضر به قبول هدایت سمپدوریا نشدند. حالا در کنار رانیری، افرادی نیز بپه یاچینی و جیانی دی‌بیازی نیز گزینه های هدایت سمپدوریا محسوب می‌شوند.

به نظر می‌رسد که فررو روی رانیری به جمع بندی رسیده تا "تینکرمن" در آستانه هدایت سومین تیم خود در یک سال اخیر باشد. رانیری در نوامبر 2018 هدایت فولام را به عهده گرفت اما بعد از کسب تنها 3 برد در 17 مسابقه، در فوریه 2019 از این پست کنار رفت. او در ماه مارچ هدایت رم را به دست گرفت و سرمربیگری تیم پایتخت را به شکل موقت تا پایان فصل به عهده داشت.

     
آی اسپورت
2019-10-10 21:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر