فهرست
قاب روز: الهه‌های ایرانی یونان باستان!
قاب روز: الهه‌های ایرانی یونان باستان!

قاب روز: الهه‌های ایرانی یونان باستان!

آی‌اسپورت- فوتبال کریم‌انصاری فرد در اوساسونا، به مرز نابودی رسیده بود اما یک نام ناآشنا در لیگ یونان، این بازیکن را دوباره به زندگی برگرداند. تصور می‌شد انتقال به پانونیوس، امتداددهنده مسیر سال‌های بد کریم باشد اما این باشگاه دوباره از او یک مهاجم درجه یک ساخت. زمان نسبتا زیادی طول کشید تا انصاری‌فرد، اعتماد به نفس به ثمررساندن اولین گل در لباس تیم جدیدش را به دست بیاورد. او اولین گل را به هادی نوروزی تقدیم کرد اما خیلی زود گلزنی‌های او در یونان به جای یک اتفاق مناسبتی، تبدیل به یک ماجرای تکراری شدند.

کریم با گل‌های تماشایی‌اش، مدیران باشگاه را به بازیکنان ایرانی علاقه‌مند کرد تا مسعود شجاعی نیز، به سوپرلیگ یونان منتقل شود و برای پانونیوس به میدان برود. انتقالی که هم برای مسعود و هم برای باشگاه، مفید به نظر می‌رسید. کریم به کمک پانونیوس به تیم ملی برگشت و فرصت انتقال به بزرگ‌ترین باشگاه فوتبال یونان و تجربه قهرمانی در لیگ این کشور را به دست آورد. پانو نیز با تکنیک و تعهد شجاعی، یکی از بهترین فصل‌های تاریخ‌اش را پشت سر گذاشت و مصمم شد تا استعدادهای ایرانی را جدی‌تر بگیرد.

احسان حاج‌صفی خرید بعدی این باشگاه بود. احسان اولین بازیکنی بود که مستقیما از فوتبال ایران به پانونیوس منتقل می‌شد. باشگاه یونانی حالا علاوه بر کاپیتان تیم ملی، یکی از باتجربه‌ترین مهره‌های این تیم را نیز به خدمت گرفته و امیدوار است با حضور الهه‌های ایرانی یونان باستان، فصل شگفت‌انگیز دیگری را تجربه کند. احسان و مسعود، گنج‌های فوتبال ایران هستند. پسرانی که شاید با تعقیب ردپای کریم، از پل پانونیوس برای پیوستن به تیم بزرگ‌تری استفاده کنند.

۹ ۲  
آی اسپورت
2017-07-02 16:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ماهان
يكشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۶
چه گير!نكنه فكر كردي ٢٠ سالشونه!!
۲
ماهان
يكشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
جو گير
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر