فهرست
قاب جنجالی: باز هم اشتباه داوری به سود مادرید
قاب جنجالی: باز هم اشتباه داوری به سود مادرید

قاب جنجالی: باز هم اشتباه داوری به سود مادرید

آی‌اسپورت- رئال مادرید به لطف درخشش کریستیانو رونالدو و استفاده بهینه از ضد حملاتش توانست در زمین سلتا به پیروزی ارزشمند 1-4 برسد.  رئال حالا تنها یک امتیاز از بازی آخر برابر مالاگا می خواهد تا برای سی و سومین بار قهرمان لالیگا شود. این بازی هرچند با برتری قاطعانه رئال همراه بود؛ اما یک صحنه جنجالی در دقیقه 62 بازی، به نوعی همه چیز را تحت الشعاع خود قرار داد.

داور بازی در تصمیمی بحث برانگیز، خطای راموس روی آسپاس را پنالتی تشخیص نداد و در عوض مهاجم سلتا را به دلیل شبیه سازی با کارت زرد جریمه کرد. این دومین کارت زرد آسپاس بود و او از بازی اخراج شد تا سلتا سی دقیقه پایانی را 10 نفره به کار ادامه دهد.

اعتراضات بازیکنان عصبی سلتا، یکی دو کارت زرد دیگر هم برای شان به همراه داشت. چند دقیقه بعد داور یک پنالتی مسلم روی رونالدو را هم اعلام نکرد تا مشخص شود که بازی از دست او خارج شده است. مربی سلتا نیز به دلیل اعتراضات زیادش اخراج شد.

 

۴ ۷  
آی اسپورت
2017-05-18 02:00:00
نظر دهید
۷ نظر
حمید
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۲:۵۵
سلاخی فوتبال به خاطر قهرمانی رئال. عیب نداره باسکی ها عادت دارن! هر چقدر ژنرال فرانکو تونست بارسلون رو نابود کنه فدراسیون اسپانیا هم می تونه!
۲
مشروح 86
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۸:۱۴
با این اشتباهات سریالی به سود رئال دیگه قهرمان شدن این تیم چه ارزشی داره؟
۲
م.م
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۸:۵۹
بازیکن سلتا پاش رو گیر داد و اصلا خطا نبود و حتما باید کارت زرد می گرفت به علت شبیه سازی
۵
Hossein
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۹:۴۷
باز هم فرافکنی سایت کثیف آی اسپورت متاسفم براتون که به این راحتی شرافت کاریتون رو زیر پا میاندازید اقای راهبر...یوقت نگین درست بعد صحنه بالا یا تو بازی لاس پالماس بارسا چه اتفاقی افتاد یا...
۳
جاوید
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۰۱
هاها هاها ، بارساییهای نابود ، لطفا تعصب بی مورد خود را کنار بگذارید و از بازی رئال مادرید و بهترین بازیکن دنیا و تمام ادوار کریستیانو رونالد لذت ببرید ...
۴
saman
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
باز هم اشتباه داوری به سود مادرید?
و یک ساله که برعلیه بارسلونا در لالیگا هیچ پنالتی گرفته نشده
۶
Ava_86
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
یعنی سایت های ایرانی تامغز استخون بارسایی هستند. نصف فصل زیدان با ترکیب دومش رفت توی زمین مثلثش نصف فصل قاطی باقالیا بودند باهمین نصفه نیمه زیدان در استانه کسب دوگانه اروپا و لالیگاس. اما دریغ ازیک مطلب تحلیلی درست حسابی در مورد زیدان و رئال. من نمیدونم اگه این لابی مادرید اینقدر قویه چرا ۵ سال قهرمان لالیگا نشده لابد به خیال برخی دوستان متوهم چون امسال اسپانیا انتخاباته فیلیپ ششم پادشاه اسپانیا تبانی کرده رئال قهرمان شه!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر