فهرست
اصرار فتاحی؛ استقلال-پدیده در تختی
اصرار فتاحی؛ استقلال-پدیده در تختی

اصرار فتاحی؛ استقلال-پدیده در تختی

آی اسپورت - استقلال روز جمعه در ایستگاه دوازدهم لیگ هجدهم در تهران به مصاف پدیده خواهد رفت. با توجه به آماده سازی ورزشگاه آزادی برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا میان تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز و همچنین برگزاری آخرین تمرین دو تیم پیش از بازی روز شنبه در این ورزشگاه، امکان برگزاری بازی استقلال و پدیده در ورزشگاه آزادی وجود ندارد و مسئولین برگزاری مسابقات اعلام کرده اند باشگاه استقلال باید ورزشگاه دیگری را برای رویارویی با پدیده مشخص کند اما، استقلالی‌ها اعلام کردند در ورزشگاهی غیر از آزادی به میدان نخواهند رفت.

اما سعید فتاحی مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که استقلالی اعلام کرده اند در ورزشگاهی غیر از آزادی از پدیده میزبانی نخواهند کرد گفت: «امکان تغییر زمان دیدار استقلال و پدیده وجود ندارد و تصمیم بر این شد که استقلال روز جمعه در ورزشگاه تختی به مصاف پدیده برود.»

۵ ۵  
آی اسپورت
2018-11-05 16:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حمید پرسپولیسی
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۳
روز قبل فینال امکان برگزاری مسابقه در آزادی نیست و کیسه باید بره جای دیگه بازی کنه اینکه دیگه گفتن نداره.
ورزشگاه تختی هم واسه کیسه کشا زیاده!

@
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۱۱
کار کیسه با پارک سرکوچه ما هم راه می افته حالا اصرارشون برای بازی با سایپا تو ازادی چه نتیجه ای داشت؟
علی
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
میخواید برا اطمینان یه بار با برانکو صلاح مشورت کن ببین اون چی صلاح میدونه.
اینهمه بازی لنگ به تعویق افتاد. بازی با پیکان برا اینکه بهشون فشار نیاد برانکو صلاح دونست با نود ارومیه بازی کنه. حالا استقلالو به خاطر لنگ از حق خودش محروم میکنید؟؟؟ تا این وزیر بیشرف و کاج حرومزاده و نوچه هاش هستن استقلال رنگ آرامش و ثبات رو نمیبینه
2
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۶
ابله پدیده راضی نشد نفهم بفهم. پرسپولیس فینالیست اسیاست اونوقت بازی کیسه تعویق بیفته؟؟؟؟؟ تعویق بیفته تا کیسه به خودس بیاد لابد؟ شماها چرا اینقدر پررو و نفهم هستین؟؟؟ پرسپولیس تو اسیا بازی داشت که بازی های تعویق شد بازی کیسه رو به چه بهانه ای عقب بندازن؟؟؟ مگه با سایپا تو ازادی بازی کردین چی شد؟
تا هوادارای ابله کیسه هستن این تیم ارامش نداره. برید ببینید چرا تمرینات شون پشت درهای بسته اس.
رضا
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۰۰
یه مشت لنگی با تیم حکومتی ده تا بازی عقب افتاده داره کل کشور تعطیل کردن برای لنگ اونوقت جریمه اشو باید استقلال بده قصد این حکومت لنگی نابودی استقلاله تا لنگ و لنگیها عقده گشایی کنن بفهمید لنگیهای نادان
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر