فهرست
جریمه طارق همام؛ کمی رحم داشته باشید!
جریمه طارق همام؛ کمی رحم داشته باشید!

جریمه طارق همام؛ کمی رحم داشته باشید!

آی اسپورت - چه کرد باشگاه استقلال با طارق همام! هافبک آبی‌ها که در شرایط مصدومیت به عراق سفر کرده و بدون اجازه برای تیم سابقش بازی کرده بود، همانجا یک مصاحبه تند هم علیه مدیران استقلال انجام داد و شر به‌پا کرد. استقلالی‌ها هم ژست برخورد قاطعانه گرفتند و گفتند طارق را در بازگشت به ایران مجازات خواهند کرد. همام بالاخره به ایران برگشت و دیروز در جلسه کمیته انضباطی باشگاه حاضر شد. بعد از پایان جلسه اما مباشری- معاون اجرایی استقلال- در این مورد گفت: «طارق پسر خوبی است و ما هم دوستش داریم. او اشتباهش را پذیرفت و قرار شد آخر فصل جریمه شود». واقعا که این مدیران فوتبال ایران خیلی بی‌رحم هستند. شانه‌های نحیف همام، چطور چنین حکم سنگینی را تحمل کند؟ اصلا ما می‌گوییم جریمه را بگذارید برای بعد از جدایی طارق و عقد قرارداد او با باشگاه جدید؛ اینطوری بهتر نیست؟

۲۲ ۴  
آی اسپورت
2018-10-17 18:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حرف حساب
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
خخخخخخ .... حالا کیروش و نوچه هاش فهمیدند سیرک واقعی کجاست!
۷
عموری آسوده بخواب که بونجاح بیدار است..
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۹
از مکتب جعل و زد وبند و دوپینگ و فتو شاپ و سندسازی و فساد خسروانی گور به گوری همین اندازه هم بعید بود..
یه مشت پشت هم انداز جمع شدن دور هم..
۷
حسین غفوری مزدور هدایتی
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸
آفرین مزدور عزیز طباطبایی بدبخت فردا بیا 50 سنتت رو بگیر بابت این خبر .. مشخص شده روز قبلش بشار رسن تمرین و بازی کرده ولی شما رسانه های بی شرف پنهانش کردید
۳ ۱
كسري
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۰۳:۲۰
اخه اورانگوتان اولا بازي نكرده رسن در ثاني بازي كرده باشه ،مصدوم نبوده كه!!! ثالثا اسكول خان رسن تو برنامه ي زنده برنگشته كه تيم و مديريت و مربي و طرفدارها رو بكنه تو گ و ه كه ولي همام تون پرچمتون رو كرده تو سيفون و رابعا بشار حمايت كرده از مديريت در برابر پنج ماه حقوق نگرفتن ،خامسا برو شياف انتي هموروئيد مصرف كن چون زياد حرص ميخوري بواسيرت زده بيرون .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر