فهرست
اولین پیامد محرومیت: نورالهی مثل چشمی؟
اولین پیامد محرومیت: نورالهی مثل چشمی؟

اولین پیامد محرومیت: نورالهی مثل چشمی؟

آی‌اسپورت- شکایت ریزه‌اسپور و حکم فیفا علیه پرسپولیس، دردسرهای زیادی برای این باشگاه به وجود آورده است. طارمی تا ۴ ماه نمی‌تواند پرسپولیس را همراهی کند، آن‌ها از دو پنجره نقل و انتقالات محروم هستند و باید ۷۹۰ هزار یورو هم جریمه بدهند. خبر بد جدید برای پرسپولیس اینکه احتمالا، احمد نوراللهی هم در نیم فصل دوم امکان همراهی آن‌ها را نخواهد داشت.

نوراللهی، در لیست پرسپولیس در سازمان لیگ نیست و نامش در بین بازیکنان تیم در سایت این سازمان هم دیده نمی‌شود. پرسپولیسی‌ها بخاطر شرایط نوراللهی و احتمال نرسیدن او به نیم فصل اول، نامش را در لیست باشگاه قرار ندادند و حالا با این محرومیت، دیگر نمی‌توانند این کار را انجام دهند. حکم فیفا، از زمان اعلام لازم الاجراست و باشگاه، اجازه اضافه کردن نام بازیکن جدیدی به لیست تیم را نخواهد داشت.

نام نوراللهی، در لیست ۳۰ نفره آسیایی پرسپولیس وجود دارد و به همین دلیل، کارت بازی او برای بازی با الهلال هم صادر شده است. البته بخاطر شرایط باشگاه و ابهاماتی که درباره این موضوع وجود دارد، ممکن است آن‌ها ریسک نکنند و در این بازی هم با وجود غیبت کامیابی‌نیا، نوراللهی را به میدان نفرستند. با این وجود، بر اساس لیستی که AFC قبلا اعلام کرده نام نوراللهی پیش از محرومیت فیفا در بین بازیکنان پرسپولیس قرار گرفته و او احتمالا مشکلی برای دو بازی مرحله نیمه نهایی نخواهد داشت.

نوراللهی که یک سال گذشته را بخاطر محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات از دست داده، حالا با مشکل جدیدی روبرو شده و نمی‌تواند برای پرسپولیس هم بازی کند. پرسپولیسی‌ها از روز اعلام حکم، مجوز اضافه کردن نام هیچ بازیکنی به لیست‌شان را ندارند و با وجود داشتن قرارداد با نوراللهی، ممکن است نتوانند از او استفاده کنند. اتفاقی که قبلا، برای روزبه چشمی در استقلال هم افتاده بود و پرسپولیسی‌ها امیدوارند مثل ماجرای عشوری، به کمک فدراسیون بتوانند راهی برای دور زدن آن پیدا کنند.

 

وب‌سایت نود

توضیح آی‌اسپورت: با وجود نبودن نام نوراللهی در لیست پرسپولیس در سایت سازمان لیگ نمی‌توان نظر قطعی درباره نبودن او در لیست پرسپولیس داد. از آن‌جایی که پرسپولیسی‌ها امیدوار بودند نوراللهی را زودتر از نیم‌فصل به خدمت بگیرند و لیست آن‌ها هم جای خالی داشت احتمال بودن نام بازیکن سرباز پرسپولیس در لیست وجود دارد. در واقع سازمان لیگ و مسئولان پرسپولیس می‌توانند روشن کنند که این مشکل به مشکلات پرسپولیس اضافه خواهد شد یا نه. 

 

۱۰ ۱۸  
آی اسپورت
2017-09-24 18:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۸ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
بازیکن سرباز وقتی سربازیش تموم میشه بلافاصله میتونه برگرده و بازی کنه چون بازیکن تیم محسوب میشه. چطور توی آسیا میتونه بازی کنه ولی توی لیگ نمیتونه بازی کنه!؟ نه اینطور نیست. سربازی قضیش کلاً فرق میکنه
۹ ۱
رضا
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۲
اینا خودشونو زدن به خرفتی وگرنه خوب میدونن کسی که تو لیست آسیایی هست قطعا تو لیست تیم قرار داره
۱
Milad
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۸
وضعیت سینا عشوری و تراکتورسازی هم به همین صورت بود و از فیفا استعلام گرفتن و مشکلی نبود و بازی کرد
وحید
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۱
نه داداشم. تراکتور وقتی محروم بود عشوری رو از لیست کنار گذاشته بود و بعدا مشخص شد نمیتونسته از سیستم نقل و انتقالات استفاده کنه. و عملا عشوری تو لیست باقی مونده بود.
ججت
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
سايت نود از وقتى محروميت پرسپوليس اعلام شده هر ساعت داره يه مطلب واسه خالى كردن دل هوادارا ميذاره! تو اين شرايط حساس پرسپوليس ذات كثيفشون رو نشون دادن كاملا! قضيه احمد كاملا واضحه و روشن يعنى چى مثل عشورى دور بزنيم؟! طرف اسمش تو ليسته فردا ميشينه رو نيمكت ميگن شايد نتونه برگرده! اميد نميتونه برگرده چون اسمش نيست تو ليست ولى احمد فردا هست بعد چطورى ميگن شايد نباشه؟!
Mn
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
به این خبرنگاران و سایت ها باید گفته بشه مرا به خیر تو امیدی نیست شر مرسان و باید به اینها گفته بشه اگه در زمان گرفتاری کنار این تیم نیستن حداقل تلاش نکنین کوچکترین شادی را از اونها بگیرین
۷
شاهین ممسنی ❤❤
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۲
سایت ۹۰ زیرنظر کیرشی پور اداره میشه و موضع ایشان علیه برانکو به عنوان رقیب احتمالی کیرش برای سرمربی گری تیم ملی و قطع شدن دست دلالآن و مواجب بگیران، دشمنی پنهانی ایشان با برانکو را باعث شده است..
به کوری چشم دشمنان پرسپولیس همه رقیبان داخلی و خارجی را شکست می دهیم و اعراب پرست ها را غمگین و افسرده می کنیم
Hasan
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۳
پرسپولیس نام نورالهی رو تویی لیست قرار داده الان دو هفته است دنبال گرفتن مجوز از نظام وظیفه هستن اگه مجوز میدادن بازی با سپاهان بازی می کرد شما هم حاشیه سازی رو بزارید کنار
علی
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
محرومیت پرسپولیس هر بدی که داشت حداقل این حسن رو داشت که دغلکاری دو تیم استقلال و تراکتور رو بر ملا کرد!
در حالی که حکم فیفا به فاصله پنج دقیقه به فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس ابلاغ شده...
مدیران دو تیم تراکتور و استقلال مدعی بودند که اصلا از این احکام مطلع نبوده اند!!!
اصل قضیه این بود که مدیران این دو تیم با همدستی فدراسیون تصمیم به دور زدن حکم فیفا داشتند اما گرفتار شدند...
البته تراکتوری ها دو تا از بازیکنان پرسپولیس رو قاپیدند و نوراللهی رو هم الان گروگان گرفتند...
وحید
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
نوراللهی خیلی وقته داره با پرسپولیس تمرین میکنه. برین مشکلتونو با نیروهای مصلح حل کنید
۱
saman
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۵
اسمش توی لیست پرسپولیسن نیست ؟؟؟؟ پس چطوری میخواستن مجوز بازیش رو جلوی سپاهان بگیرن ؟ بیخیال آی اسپورت
Mn
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۸
کاش وقتی مطلبی را مینویسین اول اطلاعات کامل کسب کنین بعد باعث ناراحتی هواداران یک تیم بشین . متاسفانه بجای اینکه خبررسانی بشه بیشتر خبرسازی میشه معمولا در کشورهای دیگه برای بازی بین المللی سعی میکنن از هر نظر تیم کشورشون را در شرایطی قرار بدن که آرامش داشته باشن تو کشور ما برعکس تلاش میکنن از هر راهی آرامش تیم را به هم بزنن سردار باران چشمه مهلت نمیدن نورالهی بازی آسیاییش را انجام بده بعد بگن که تا نیم فصل نمیتونه بازی کنه این هم از سایتهامون که فرصت نمیدن بازی کنه لازمه گفته بشه نورالهی هم مثل چشمی دچار مشکل میشه مثل اینکه فراموش کردن نورالهی بازیکن پرسپولیس هست نقل وانتقالات که نمیخواد انجام بده پس نیم فصل میتونه بازی کنه
۶
استقلال
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
روزبه چرا نتونست ؟
علیرضا
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۵
این وسط ظاهرا فقط مال چشمی و استقلال خار داشته
حال شما خوب نیست
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۴
درصورت سالم بودن مشاعر به ۱۲۵ رجوع کنید حتمن!
مقایسه کردن شرایط روزبه و نوراللهی فقط از نابغه های شش تایی امکان پذیر است :))))
۵
حبیب
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۳
فعلا پرسپولیس باید بی خیال عالیشاه و نوراللهی بشه و این دو مجبورند ناز تراکتور رو بکشند تا بیرون نمونند. غش غش
۹ ۱
وقتی خرها برای شیرها کری می خوانند
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۴
شیرها سکوت می کنند.
شما راحت باش و کری بخوان
۶
محسن
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۹
عالیشاه که شش ماه قرارداد داره . نوراللهی هم پارسال سه ساله امضا کرده
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر