فهرست
جواب بی‌رحمانه AFC به معترضان میزبانی بحرین
جواب بی‌رحمانه AFC به معترضان میزبانی بحرین

جواب بی‌رحمانه AFC به معترضان میزبانی بحرین

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال کشورمان روز گذشته بعد از اعلام میزبان های ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی به تصمیم AFC مبنی بر میزبانی بحرین برای گروه ایران اعتراض کرد.

در همین رابطه سایت «الکره العراقیه» به نقل از کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره اعتراض ایران، نوشت: هر کشوری که بخواهد از مسابقات مقدماتی کنار بکشد، محرومیت و جریمه ای برایش درنظر گرفته نمی شود و تنها بازی اش ۳ بر صفر خواهد شد.

این تصمیم AFC کاملا بر ضد ایران شد چون تیم ملی کشورمان در ۴ بازی باقی مانده ۳ بازی میزبان بود که باید در بحرین بازی کند. کنفدراسیون فوتبال آسیا با این پاسخ به نوعی تهدید کرده که ایران باید در بحرین حاضر شود در غیر این صورت بازی هایش ۳ بر صفر به نفع رقبا می شود.

  ۲  
آی اسپورت
2021-03-13 09:59:00
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹، ۱۵:۱۷
اگه رییس فدراسیون ما یک جهره نامدارمثل علی دایی بود.باز جرات میکردن این بلا را سر فوتبال ایران بیاورند.اگه ما در انتخاب رییس فدراسیون دعواهای جناحی را کناربگذاریم.وفقط به فوتبال فکر میکردیم.این بلا سر فوتبال نمیومد.
۳
سیروس
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹، ۱۸:۱۷
متاسفانه باتوجه به شرایط غیرعادی مملکت اینگونه تصمیم گیری هادرتمامی شئونات کشورکه باخارج ارتباط داردبازهم صورت خواهد پذیرفت واین رجزخوانی هاوسروصداهاکاملابی فایده است،نگران ازاین هستیم که ملت آماج این رجزخوانی هاقرارنگیرند.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر