فهرست
شهباززاده: دربی هفته آخر حساس تر است/ فکر می کنم سال سال استقلال باشد
شهباززاده: دربی هفته آخر حساس تر است/ فکر می کنم سال سال استقلال باشد

شهباززاده: دربی هفته آخر حساس تر است/ فکر می کنم سال سال استقلال باشد

آی‌اسپورت‌ ـ سجاد شهباززاده خرید جدید استقلال در این فصل از بازیکنان آماده اردوی ترکیه بوده است.
به گزارش آی‌اسپورت‌ بازیکن اردبیلی که از چهره های مورد علاقه امیر قلعه‌نویی بوده و با نظر مستقیم سرمربی استقلال جذب این باشگاه شده است. در گفت‌وگو با آی‌اسپورت‌ می‌ گوید: از بازی در پست هافبک نفوذی رازی است. حرف های ما از شرایط استقلال در اردو آغاز می‌ شود.
وی درباره اینکه در دیدار نخست تیمش مقابل بورسااسپور در پست هافبک نفوذی به میدان رفت، خاطرنشان کرد: تشخیص کادر فنی بود که در این پست به میدان بروم. در سایپا نیز در این پست بازی کرده بودم. تلاش می کنم در هر پستی که کادر فنی از من استفاده کرد بهترین کارآیی را داشته باشم.
مهاجم استقلال در خصوص وضعیت استقلال در نقل و انتقالات بیان داشت: استقلال در فصل نقل و انتقالات خوب عمل کرد و تیم رویکرد جوانگرایی را در پیش رو گرفته است. فکر می کنم امسال سال استقلال باشد و تلاش خواهیم کرد بتوانیم نتایج خوبی را در لیگ کسب کنیم.
شهباززاده در خصوص قرعه کشی لیگ برتر و دیدار استقلال و پرسپولیس در هفته آخر عنوان کرد: دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد ولی فکر می‌ کنم با توجه به اینکه استقلال هر دو تیم در کورس قهرمانی حاضرند این مسابقه حساسیت به مراتب بالاتری به نسبت گذشته داشته باشد. در هر صورت امیدوارم یک دربی بیادماندنی را پیش رو داشته باشیم.
مهاجم استقلال در پایان درباره دیدار هفته اول مقابل راه آهن گفت: راه آهن امسال دچار تغییرات مدیریتی و کادر فنی شده است. درست است آنها تمرینات خود را دیر شروع کرده اند ولی همیشه دیدار نخست در لیگ سخت است و باید لیگ را با قدرت شروع کنیم و سه امتیاز را به دست آوریم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-15 12:59:09
نظر دهید

۱ نظر
آی اسپورت
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۱
رازی ؟ خداییش 2 کلاس اکابری سواد داره این نویسنده ؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر