فهرست
با قاتل شماره یک استقلالی ها بیشتر آشنا بشوید/ آقای دکتر با مجوز ژنرال
با قاتل شماره یک استقلالی ها بیشتر آشنا بشوید/ آقای دکتر با مجوز ژنرال

با قاتل شماره یک استقلالی ها بیشتر آشنا بشوید/ آقای دکتر با مجوز ژنرال

آی اسپورت ـ علیرضا حاج قاسم یک بدنساز جوان و خوش قد و بالاست که سال های سال است در مرکز سنجش آکادمی المپیک در مجموعه انقلاب به کار مشغول است. حاج قاسم که تحصیلات در رشته بدنسازی و امور مربوط دکترا گرفته است 2 فصلی است که از نزدیک با امیر قلعه نویی کار می کند و شرایط بدنی بازیکنان استقلال را زیرنظر دارد. او که به همراه بازیکنان استقلال در اردوی ترکیه به سر می برد تمرینات سنگین آبی ها را زیرنظر دارد.
به گزارش آی اسپورت از ترکیه استقلالی ها روزی 2 نوبت صبح و بعدازظهر به تمرینات بدنسازی با وزنه و البته تمرینات هوازی مشغول اند تا در فصل جدید از نظر بدنی شرایط بهتری داشته باشند.
قلعه نویی که سال های سال با این روش در تیم های مختلف ایران نتیجه گرفته است بعد از ناکامی فصل گذشته این قسمت کار را دوباره کاملا جدی گرفته و با فشار بیشتر امیدوار است بازیکنانش در شروع لیگ طاق ترین نفس های نسبت به تیم های دیگر داشته باشد. البته بنا بر سابقه قبلی استقلال احتمالا هفته های اول لیگ را کمی پایین تر از بقیه تیم ها آغاز کند اما با گذر از 6 هفته اول و به اصطلاح باز شدن بدن ها تیم در حد انتظار سرمربی و البته هواداران خواهد بود. این نکته ای است که امیرحسین صادقی امروز هم در گفت و گویش با سایت رسمی استقلال آن را به هواداران تذکر داده و از آنها خواسته مسابقه و رقابت های امسال را با صبوری بیشتری دنبال کنند.

در این عکس چهره های آشنایی را می بینید که البته یکی از مهمترین هایشان همین آقای علیرضا حاج قاسم است که بعد از درآوردن دخل بازیکن ها با لبخند مقابل دوربین قرار گرفته است. از بین بازیکنان استقلال فقط ملی پوشان توانسته اند از دست آقای بدنساز قسر در بروند که البته ظاهرا امیر قلعه نویی برای آنها هم برنامه ویژه ای در نظر گرفته است، برنامه ویژه ای که زیرنظر همین مربی بدنساز بی رحم اجرا می شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-15 13:30:58
نظر دهید

۱ نظر
علیرضا
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۳
آقاجان امیر حاج قاسم نه علیرضا.علیرضا حاج قاسم که بازیکن قبل از انقلاب تاج بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر