فهرست
نوروزی با 10 راه افتاد/این آقای گل چند گل در پرسپولیس می زند؟
نوروزی با 10 راه افتاد/این آقای گل چند گل در پرسپولیس می زند؟

نوروزی با 10 راه افتاد/این آقای گل چند گل در پرسپولیس می زند؟

آی اسپورت – رضا نوروزی که خیلی دیر به تمرینات پرسپولیس در اردبیل اضافه شده طی دو سه هفته اخیر تمرینات بدنسازی فشرده ای را دنبال کرده و حالا کم کم به شرایط نرمال و مناسب نزدیک می شود.نوروزی دیروز اولین بازی خود با پیراهن پرسپولیس را انجام داد چرا که قبل از این و در دو بازی تدارکاتی تیمش در تهران مقابل پدیده مشهد و گسترش فولاد تبریز به خاطر بدنسازی های انفرادی به میدان نرفته بود.
نوروزی دیروز برای اولین بار پیراهن شماره 10 پرسپولیس – که قولش را از دایی گرفته بود – به تن کرد و در همان نیمه اول که در ترکیب بود دو گل زد تا دایی و هواداران پرسپولیس را امیدوار کند.
مطمئنا اگر نوروزی به آمادگی مطلوب برسد می تواند دغدغه های دایی در نوک خط حمله را کمتر کند اما او یک رقیب آماده به نام محمد عباس زاده دارد که اتفاقا او هم در بازی دیروز گل زد و می تواند مثل سیدصالحی این گلزن باتجربه را از میدان بیرون کند.
فعلا اما پرسپولیس به خاطر سابقه خوب نوروزی و یک عنوان آقای گلی اش به او امیدوارند اما از سوی دیگر خوب می دانند بعد از محسن خلیلی پرسپولیس طی 6-5 فصل اخیر گلزن شاخصی نداشته و حتی تعداد گل های اقای گل جوان لیگ کریم انصاری فرد هم در این تیم به حد مطلوب نرسید.آیا نوروزی می تواند به این جریان پایان بدهد ؟اصلا فکر می کنید او در یک فصل چند گل برای پرسپولیس خواهد زد؟

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-15 13:42:47
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۶
12
m.a.m
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۵
به نظر من محمد عباس زاده باید فصل جدید فیکس باشه.اون یه مهاجم تراز اوله که فوتبال ایران بعد دایی به خودش ندیده.اون فوق العادس
15
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۲
15
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر