فهرست
مسابقه سوپرلیگ در هفته نخست لیگ برتر/ استارت فولاد از شهر فهرمانی
مسابقه سوپرلیگ در هفته نخست لیگ برتر/ استارت فولاد از شهر فهرمانی

مسابقه سوپرلیگ در هفته نخست لیگ برتر/ استارت فولاد از شهر فهرمانی

آی اسپورت - بر خلاف تقریبا همه لیگ های سطح پایین و سطح بالای فوتبال در جهان، در فوتبال ایران خبری از برگزاری مسابقه سوپرکاپ در ابتدای فصل نیست. از آخرین سوپرلیگ فوتبال ایران چندین سال می گذرد و طبیعی ست در فوتبالی که بازی های لیگ اش تا هفته پنجم و ششم سر و شکل خاصی ندارند، این مسابقه خاص هم محلی از اعراب نداشته باشد.

در رقابت های لیگ چهاردهم اما فرصت برای برگزاری یک سوپرلیگ غیررسمی فراهم شده است. تیم های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز که فصل گذشته به ترتیب فاتح لیگ برتر و جام حذفی شده بودند، این بار در هفته اول رقابت ها رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت. این مسابقه در تبریز برگزار می شود. همانجایی که فولادی ها در فصل گذشته قهرمانی شان را جشن گرفتند.

هر دو تیم جام دار فصل گذشته فوتبال ایران، این فصل را با تغییرات گسترده ای شروع خواهند کرد. فرکی و تونی از نیمکت های دو تیم جدا شده اند و اسکوچیچ و خطیبی در این فصل وظیفه هدایت این تیم ها را بر عهده خواهند داشت. هر دو تیم نیز چند ستاره اصلی را از دست داده اند و هنوز نتوانسته اند فعالیت چشمگیری در فصل نقل و انتقالات داشته باشند. فولاد و تراکتور تا به امروز در پنجره نقل و انتقالات به طور یکسانی دست به نگران کردن هواداران شان زده اند و باید دید در روز نخست لیگ برتر این نگرانی برای کدام طرف کمتر خواهد شد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-15 16:01:03
نظر دهید

۱ نظر
تراختوری1360
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
ایشالله که تراختورمیبره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر