فهرست
صاحب پناه : آندو 80 درصد می ماند / در مورد مسائل مالی حق با اوست
صاحب پناه : آندو 80 درصد می ماند / در مورد مسائل مالی حق با اوست

صاحب پناه : آندو 80 درصد می ماند / در مورد مسائل مالی حق با اوست

آی اسپورت – مدیران استقلال خوش بین اند که آندو تیموریان هافبک دفاعی ملی پوش این باشگاهر را برای یک فصل دیگر حفظ کنند .

به گزارش آی اسپورت ، کامران صاحب پناه رئیس هیئت مدیره باشگاه  استقلال می گوید : امروز جلسه خوبی با آقای تیموریان داشتیم و به نظر من شانس حضور ایشان در استقلال 80  درصد است .

او ادامه می دهد : آقای تیموریان دغدغه هایی داشتند که با مطرح کردند . حق هم با ایشان است . آندو سال پیش 2.3 میلیارد با استقلال قرارداد داشته و پیشنهاد امسال ما خیلی پایین تر از پارسال است . ضمنا آندو از تیم های ایرانی و البته یک باشگاه قطری پیشنهاد خوبی دارد و بنابراین باید انتخاب کند . من از نظر این مسائل حق را به ایشان می دهم چون فوتبال حرفه ایست .

به گفته صاحب پناه در این جلسه نتیجه قطعی بقا یا ادامه حضور آندو مشخص نشده اما این بازیکن به سرعت استقلال را درجریان تصمیمش قرار می دهد . صاحب پناه می گوید : امیدواری تا فردا با آندو به نتیجه برسیم و این بازیکن باارزش را در جمع خود حفظ کنیم . 

 برآیند این جلسه این بود که تیموریان خودش هم علاقمند به ماندن در استقلال است و با ارقامی که به او پیشنهاد دادیم، توانستیم به نوعی رضایت او را جلب کنیم. با این حال قرار شد تیموریان امشب با خانواده اش مشورت کند و امشب به ما خبر استقلالی شدنش را اعلام کند. 
     
آی اسپورت
2014-07-15 16:56:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر