فهرست
سیاسی : قلعه نویی باید مربی تیم ملی شود / پولادی لژیونر بشود افتخار ماست / پرسپولیس قبل از هفته آخر و دربی قهرمان لیگ می شود
سیاسی : قلعه نویی باید مربی تیم ملی شود / پولادی لژیونر بشود افتخار ماست / پرسپولیس قبل از هفته آخر و دربی قهرمان لیگ می شود

سیاسی : قلعه نویی باید مربی تیم ملی شود / پولادی لژیونر بشود افتخار ماست / پرسپولیس قبل از هفته آخر و دربی قهرمان لیگ می شود

 آی اسپورت – حمیدرضا سیاسی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با ای اسپورت درباره ادامه همکاری این باشگاه با سید جلال جسینی و مهرداد پولادی صحبت های تازه ای کرد .

به گزارش آی اسپورت سیاسی گفت : در مورد سیدجلال ، تصمیمات لازم به اقای رحیمی ابلاغ شده است و ایشان به عنوان مدیرعامل این موضوع را پیش می برند .  اما موضوع آقای حسینی بیش از همه به خود ایشان ربط دارد چون باید تصمیم بگیرد که می خواهد در پرسپولیس ادامه بدهد یا نه  . ماهم طبیعتا آماده تعامل هستیم چون سیدجلال از بازیکنان کلیدی ماست .

او درباره مهرداد پولادی هم می گوید : با پولادی قرارداد داریم اما اگر او پیشنهاد خوبی داشت اجازه جدایی اش را می دهیم چون اگر از پرسپولیس یک بازیکن به یک تیم خوب خارجی برود برای ما هم افتخار است .

سیاسی درباره بازی استقلال و پرسپولیس در هفته آخر لیگ هم حرفهای جالبی می زند  . او می گوید : این بازی حساسیت خیلی عجیبی نخواهد داشت چون به نظرم تیم ما زودتر از آن حرفها قهرمانی اش را قطعی کرده است !

از سیاسی درباره رابطه خوبش با امیرقلعه نویی هم می گوید : با آقای قلعه نویی دوستی دیرینه ای دارم و اگر در فدراسیون فوتبال کاره ای بودم آقای قلعه نویی را سرمربی تیم ملی می کردم . چون ایشان از نظر پختگی و تجربه در این حد هست .

  ۷  
آی اسپورت
2014-07-15 16:55:22
نظر دهید

۷ نظر
متعجب
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۱
دکتر جان تورو خدا بدون تو چه موقعیتی هستی هرچیزی رو به زبون نیاز لطفا لطفا لطفا
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۳
شمافعلا گرمی حالیت نیست
محمد
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۰
شما هم سر ‍‍‍پرست تیم ملی
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۲
خادم هیئت مدیره از این هم میشد انتخاب کرد
خادم با ایجاد حاشیه آخر فصل قهرمانی فصل قبل رو از پرسپولیس گرفت و با انتخاب هیئت مدیره ای که اسمشون فقط تو باشگاه بود و دلشون با تیم دیگه این فصل هم پرسولیس رو ...اینها که چنین شرایطی داشتند چرا هر روز به وزارت ورزش می رفتند که انتخاب بشن بعد تیم های دیگه که همیشه یه سری پشتشون هستند با آرامش قصل رو تموم کردن الان هم با بودجه کلان مشغول بستن تیم هستند
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۰۳
هم سیاسی ست هم رفیق باز. شما اول یک تیم دسته سه اروپایی رو راضی کن تا قلعه نویی بیسواد را بپذیرد، بعد به تیم ملی انتخابش کن.
پرسپولیس
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۱
خواهشن تایید کنید ، دوستان پرسپولیسی فردا ساعت ۱۱-۱۲ جلو باشگاه پرسپولیس برای اعتراض به وضع موجود...
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۴۳
پرسپولیس رو که کاره هستی خراب کردی می خوای فوتبال ایران رو خراب کنی فقط مونده بود این نظر بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر