فهرست
نکته روز : سقف سپاهان هم 15 میلیارد ؟ بعید است!
نکته روز : سقف سپاهان هم 15 میلیارد ؟ بعید است!

نکته روز : سقف سپاهان هم 15 میلیارد ؟ بعید است!

آی اسپورت - هر چند که سپاهان بعد از چند دوره حضور متوالی در لیگ قهرمانان آسیا امسال موفق نشد جواز حضور در این مسابقات را بدست آورد اما به هر حال رقابت سپاهان و چند تیم مدعی دیگر در لیگ برتر ایران همچنان پابرجاست و نحوه یارگیری یک از دو نماینده فوتبال اصفهان هم نشان می‌دهد که زردها به دنبال تکرار موفقیت‌های گذشته هستند.

سپاهانی‌ها برای اینکه در نبرد مستقیم با بقیه مدعیان چیزی کم نداشته باشند حضوری فعال در بازار نقل و انتقالات داشته‌اند و همین مسئله باعث شد تا مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کند به خاطر شرایط خاص و سابقه باشگاه سپاهان در عرصه داخلی و خارجی این مجوز از سوی وزارت ورزش صادر شده تا سپاهان هم به مانند چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا سقف هزینه‌اش را از ۱۵ میلیارد تومان به۱۸ میلیارد تومان برساند تا با این افزایش هزینه مشکلی در لیگ چهاردهم نداشته باشد.

اما مهدی تاج رئیس سازمان لیگ در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ برتر دوره چهاردهم اعلام کرد که چنین مجوزی صادر نشده و سپاهان هم به مانند سیزده تیم دیگر باید سقف هزینه‌اش را بر روی مبلغ ۱۵میلیارد تومان ببندد . این در حالی است که زردها برای استخدام دو مهاجم خود بیش از 4 میلیارد تومان هزینه کرده اند .

به نظر شما با پیش روی سپاهان در فصل نقل و انتقالات ، سازمان لیگ در این باره  اقدام عملی خاصی انجام می دهد ؟ 

  ۸  
آی اسپورت
2014-07-15 16:59:02
نظر دهید

۸ نظر
رامی
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۷
من نمیدانم سپاهان و استقلال با اینهمه خرید چطور ممکنه سقف را رعایت کرده باشند؟
بازم مردم بیچاره شدند جیگر!
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۸
خیر زیر سیبیلی ردش می کنن
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۶
پرسپولیس واستق لال چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کوروش فدایی
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۰
باشگاهی که یک میلیارد و 500 میلیون به محرم نویدکیای مصدوم میده خودتون دیگه حساب کنید
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۳
چراispprtناراحتی؟
آرش از مونیخ
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۷
خیر ! سازمان لیگ کى از گل به سپاهان کمتر کفته که این دفعه دومش باشه؟ وقتى مدیر عاملشون با پررویى میاد میگه خودم از وزیر مجوز دارم دیگه چى باید گفت؟ اون وزیر اگر اینجا بود باید پاسخ میداد ! الان باید رفت از وزیر پرسید که این مدیر عامل رو چه حسابى این حرف و زده؟ اونم سپاهانى که خودش باعث بالا رفتن قیمت بازیکن تو ایران شد.محاسبه ٢ ٢ تا ٤ تا هست ! خلعت و پریرا گرون ترین بازیکن هاى ٢ تا تیم ١٨ میلیاردى با هم رفتن یک تیم ١٥ میلیاردى.خلاصه که این قانون سقف هو جواب نداد !شما فکر میکنین باشگاه کثیفى مثل سپاهان میاد ٢٥٠ هزار دلار رضایت نامه خلعت رو از ١٥ میلیارد بودجه میده؟ نه !!! بدیش اینه که مدیران سپاهان الان سالهاست فکر میکنن که ملت خرن !!!
mehdi
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۲
چاقو دسته خودشو نمیبره داداش اونا تمام کثیف کاریای 4 پایان رو چشم پوشی میکنن
abbas
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۱
قطعا بالای 30 میلیارد هزینه میکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر