فهرست
ویدال: من هیچ صحبتی در مورد رفتن به منچستریونایتد نکردم
ویدال: من هیچ صحبتی در مورد رفتن به منچستریونایتد نکردم

ویدال: من هیچ صحبتی در مورد رفتن به منچستریونایتد نکردم

آی اسپورت- آرتورو ویدال، ستاره یوونتوس، با رد شایعه انتقالش به منچستریونایتد، این شایعات را بی احترامی به بیانکونری توصیف کرد.

به تازگی رسانه های انگلیسی مصاحبه هایی از ویدال چاپ کردند که در آنها، او برای پیوستن به شیاطین سرخ ابراز تمایل کرده بود اما او این موضوع را رد کرد.

او به خبرنگاران گفت:\" به زودی به ایتالیا سفر خواهم کرد و باید ببینیم چه می شود. مسئله این است که من واقعا نمی دانم چه اتفاقاتی در شرف رخ دادن است، زیرا حتی روزنامه ها را هم نمی خوانم. پس آرامش خود را حفظ و سعی در ریکاوری مناسب زانوی مصدومم خواهم کرد.

\" همه چیز خوب پیش می رود و من در یوونتوس خوشحالم. نگران اخباری هستم که به طرفداران منتقل می شود. هر چیز دیگری توسط مدیر برنامه ام پیش می رود. صحبت کردن در مورد تیمی دیگر، کاملا اشتباه است. این را می دانم که منچستر یونایتد یکی از بزرگترین تیم های جهان است اما من کماکان با یوونتوس قرارداد دارم. حرف زدن از منچستر، بی احترامی به یوونتوس و هم تیمی هایم است.\"

ویدال که به دلیل مصدومیت نتوانست در جام جهانی چندان بدرخشد، در مورد شرایطش گفت:\" وضعیت زانویم خوب است. فعلا کار خاصی انجام نمی دهم و در حال استراحت هستم. به خاطر دو ماه دیوانه وار اخیر، باید این کار را انجام می دادم. فکر می کنم شیلی در کوپا آمریکای آینده، حتی بهتر از جام جهانی کار کند. زیرا هم میزبان تورنمنت هستیم و هم در حضور طرفداران مان بازی می کنیم. فرصت این خواهد بود که به افتخار مهمی دست پیدا کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-15 17:41:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر