فهرست
روزهای بعد از بیانیه/ قرعه آرام مجید جلالی در شروع فصل
روزهای بعد از بیانیه/ قرعه آرام مجید جلالی در شروع فصل

روزهای بعد از بیانیه/ قرعه آرام مجید جلالی در شروع فصل

آی اسپورت - لیگ چهاردهم، ویژه ترین سال مربیگری مجید جلالی در فوتبال ایران خواهد بود. این مربی اگر در همه این سال ها بی سروصدا مشغول انجام کار در لیگ برتر بود، حالا خودش را به متن اخبار رسانده و در کانون توجه و حاشیه ها قرار داده است. جلالی تا پیش از این به دو دوران قبل و بعد از کسب قهرمانی با پاس تهران تقسیم می شد و حالا به دو دوره کاملا متفاوت: قبل و بعد از بیانیه!

بر خلاف علاقه جلالی و همکارانش، کی روش صبح پنج شنبه وارد ایران خواهد شد و به احتمال فراوان قرارداد تازه ای را با فدراسیون فوتبال ایران به امضا می رساند. رئیس کانون مربیان که تا کنون با دو بیانیه و بیست مصاحبه به اظهارنظر در مورد عملکرد کی روش پرداخته، تا زمانی می تواند دستِ بالا را در این انتقادها داشته باشد و سبک بازی تیم کی روش و نتایج او را به نقد بکشاند که خودش در تیم سایپا نتایج ایده آلی گرفته باشد. اهالی به روز و فعال شبکه های اجتماعی بعد از انتقادهای اخیر بارها به زیر و رو کردن رزومه نه چندان موفق مجید خان پرداخته اند و طبعا در شروع فصل نیز روی نتایج سایپا زوم خواهند کرد. شکست در همان هفته های ابتدایی می تواند جو خطرناکی در اطراف این مربی ایجاد کند اما تیم او در دو هفته ابتدایی لیگ قرعه مناسبی دارد و از فرصت کافی برای تثبیت آرامش برخوردار است.

نارنجی پوشان در هفته اول رقابت های لیگ باید در کرج با نفت مسجدسلیمان دیدار کنند و در هفته دوم در تهران به مصاف پیکان بروند. هر دو رقیب این تیم به تازگی از دسته اول به لیگ برتر آمده اند و علیرغم شرایط بسیار متفاوت مالی شان، نمی توان انتظار داشت که وضعیت چندان متفاوتی را در هفته های نخست تجربه کنند و به سرعت با لیگ برتر هماهنگ شوند. جلالی و تیم کم هوادارش در صورت کسب 6 امتیاز در دو مسابقه نخست، برای مدتی می توانند با فراغ بال به سایر مسابقات ادامه دهند. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-15 18:05:23
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۰
چقدر شما عقده ای هستین؟ چه ربطی داره؟ یعنی فقط کسی حق داره انتقاد کنه که کارنامش خوب باشه؟! خنده داره.این طوری هیچکی نباید از مسی یا گواردیولا انتقاد کنه چون به گرد پاشونم تو بازیکنی و مربیگری نمیرسن...
هنوز یاد نگرفتین جواب انتقاد رو با منطق میدن نه اینکه اونی که انتقاد میکنه بهتر هست یا نه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر