فهرست
علی دایی با تیپ جدید/ روحیه خوب شهریار در روزهای تمرین
علی دایی با تیپ جدید/ روحیه خوب شهریار در روزهای تمرین

علی دایی با تیپ جدید/ روحیه خوب شهریار در روزهای تمرین

آی‌اسپورت‌ ـ همه عکس هایی که از اردوی ترکیه پرسپولیس به تهران مخابره می‌ شود یک ویژگی مشترک دارد لبخندهای علی دایی سرمربی جذاب پرسپولیسی ها که در روزهای منتهی به لیگ‌برتر نقطه اتکای قرمزپوشان است.

دایی که این روزها را به تمرین آماده سازی تیمش مشغول است تنها یک نگرانی دارد اینکه سیدجلال حسینی با پرسپولیس تمرین می‌ کند و اینکه مهرداد پولادی در نهایت از پرسپولیس به تیم دیگری خواهد رفت یا نه؟!
به جز اینها اوضاع بر وفق علی دایی است خریدها در بازی تدارکاتی بد کار نکرده اند و انگیزه بازیکنان نیز بسیار بالاست. با این وصف چرا علی دایی نگران باشد و اساسا نگران چه باشد؟ به هر حال فصل جدید فوتبال مثل همیشه در حالی آغاز می‌ شود که پرسپولیس یکی از مدعیان قهرمانی است. شاید مدعی تر از پارسال که علی دایی بعد از دو، سه سال دوری تازه به جمع قرمزپوشان برگشته بود.
  ۵  
آی اسپورت
2014-07-15 18:10:34
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۸
سرمربی جذاب !!!!!!!!!!!!!!
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۲
اگه پول نداشت همه به چشم یه افغانی بهش نگاه میکردند ؛ ولی علی دایی با اون قیافیه ی ضایعش شده جذاب !!! خدایا به تو پناه میبرم !
7
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
علی دایی سرمربی جذاب پرسپولیسی ها...خخخخخخخخخخخخخخخخ
M22
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۲۴
نام و نام خانوادگی چرا هر صفحه ای رو که باز میکنیم کامنت های مسخره تورو میبینیم. درباره همه چی نظر میدی .
مهدی
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۶
جنابان نام و نام خانوادگی و 7 به نظر شما جذاب بودن فقط به چشم و ابرو و قیافه است؟ به تیپ و هیکل نیست؟ به خوش پوش بودن نیست؟ به شخصیت جذاب نیست؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر