فهرست
نکته روز: چرا آلمان آری و ما نه؟
نکته روز: چرا آلمان آری و ما نه؟

نکته روز: چرا آلمان آری و ما نه؟

آی اسپورت- در دروغ بزرگ ، همواره نیروی قابل باوربودن وجود دارد .برای باورپذیری دروغ بزرگ بگویید و برصحت آن پافشاری کنید.\" هیتلر احتملا این جمله را برای مردم کشورش میگفته تا آنها را برای هجوم بریتانیا و فرانسه به کشورش آماده کند. اما نمیدانسته 70 سال بعد در کشوری در خاورمیانه بازیکنان فوتبال ،با میانگین مدرک تحصیلی دیپلم، برای افزایش درآمدشان توسط مدیران غیرفوتبالی و یا به رخ کشیدن تعصب رنگ باخته شان به طرفداران از شگرد این جمله استفاده می کنند.. این که هر روز از پیشنهادهای اغواکننده از تیم های انگلیسی ، آلمانی و اسپانیایی سخن بگویند و در نهایت به خاطر طرفداران قرارداد خود را تمدید کنند و با انگشتان دستشان اعداد جورواجور را نشان دهند چیز جدیدی نیست.

 این که بازیکن جوان فوتبال ما قبل از جام جهانی از پیشنهاد منچستر و چلسی بگوید و در نهایت در لیگ 2 هلند بماند یا دیگری علی رغم پیشنهادهای میلان، بارسلونا،.. در روسیه بماند چیز تازه ای نیست.عجیب نیست بازیکن در آستانه ی 32 سالگی٬ هنوز از بوندس لیگا پیشنهاد داشته باشد و لیگ ایران و استقلال را به هوفنهایم و هانوفر و ... ترجیح می دهد و دیگری عشق به پرسپولیس را دلیل عدم توافق با تیم ایتالیایی عنوان می کند. عجیب ما هستیم که با پافشاری بر صحت دروغ، به سبک 70 سال قبل مردم آلمان ،آنها را برای انجام تمام و کمال تئوری دروغ کمک می کنیم.

محمدحسین نجفی

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-15 18:14:23
نظر دهید

۴ نظر
محمد
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۸
بسیار مطلب جالب و زیبای بود، که دورویی و دروغگویی بعضی از اهالی فوتبال رو نمایان می کند
نوید
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۸
خب هم نژاد هیتلریم حرفاش رو خوب می فهمیم
عباس
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۱۳
حرفت درمورد بازیکنای داخل ایران درسته ولی درباره سردار و علیرضا مزخرف میگی مخصوصن سردار که تمام رسانه های خارجی هم میگفتن پیشنهاد خوب داره
Farzad
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۷
پیشنهادهای علیرضا جهان بخش و سردار آزمون رو سایتهای خارجی عنوان کردن( و البته همونجا هم اعلام شده بود که از طرف استعدادیابهای این تیمها زیر نظر هستند و بصورت رسمی فعلا خبری نست)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر