فهرست
عکس خاطره انگیز عادل با مفسر شوت
عکس خاطره انگیز عادل با مفسر شوت

عکس خاطره انگیز عادل با مفسر شوت

آی‌اسپورت‌ ـ  عادل فردوسی پور مجری برنامه بیست، چهارده در جام‌جهانی 2014 مرزهای تازه ای را پشت سر گذاشت. او که در ایام جام‌جهانی با مسابقه پیامکی رکورد تازه ای از بیننده در شبکه سه به دست آورده است آنچنان اوج است که تصور می‌ کنی هرگز این جایگاه را از دست نخواهد داد. او محبوب مردم و البته وفادار به آنهاست و همین رمز توفیقش در عرصه رسانه بوده است وی که با وجود اهمیت لزوما محبوبیت ساز نیست.
اما فردوسی پور همواره یک نشریه خوان حرفه ای و یک علاقه مند پروپاقرص به فوتبال باقیمانده است. او که حالا به ندرت به درخواست دوستانه به گفت و گوی اختصاصی دوستان پاسخ می‌ دهد در گذشته گهگاه این کار را انجام می‌ داد. این عکسی است که امروز در فضای مجازی از عادل منتشر شده است. عکسی مربوط به حضور او در دفتر مجله طنز و کاریکاتور؛ جایی که بچه های عشق فوتبال متولد دهه 50 بدون استثنا خواننده اش بودند.

 عادل در این تصویر قدیمی با مفسر شوت سمبل این نشریه عکسی به یادگار انداخته است. در توضیح ویژگی های مفسر شوت باید بدانید که او کاراکتر مرکزی مجله و فردی بود که در این نشریه به پیش‌بینی هایش شهرت داشت. اما خب شرط می‌ بندیم که حتی مفسر شوت پیشگو هم  نمی‌ تواند این حجم محبوبیت و اعتبار را برای گزارشگر جوان آن روزها حدس بزند.

\"\"
     
آی اسپورت
2014-07-15 18:56:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر