فهرست
سه رقیب مدعی در 5 هفته!/ زنگ خطر برای فولاد به صدا درآمد
سه رقیب مدعی در 5 هفته!/ زنگ خطر برای فولاد به صدا درآمد

سه رقیب مدعی در 5 هفته!/ زنگ خطر برای فولاد به صدا درآمد

آی اسپورت - آن دسته از هواداران تیم فوتبال فولاد که انتظار داشتند تیم شان پس از کسب عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر با قدرت زیادی وارد بازار نقل و انتقالات شود و تیمی قدرتمند برای حضور بهتر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ببندد، خیلی زود قدم در مسیر ناامیدی گذاشتند.

فولاد در هفته های اخیر 10 بازیکنش را از دست داده و به جای آن ها تنها دو مهره را خریداری کرده است. سوشا مکانی، عبدالله کرمی، لوسیانو پریرا، غلامرضا رضایی، لیندرو چاوز، مهدی نوری و ... از این تیم جدا شده اند و در عوض تنها ایمان موسوی و ماتیاس چاگو با خوزستانی ها قرارداد بسته اند. اسکوچیج البته هنوز هم فرصت کافی برای جمع و جور کردن تیمش را دارد اما به خوبی می داند که یک شروع بد چه تاثیر وحشتناکی روی روند تیم در ادامه فصل خواهد گذاشت و قرعه بسیار سخت فولاد در 5 هفته ابتدایی کار را برای این مربی به میزان وافری سخت خواهد کرد.

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر در 5 هفته نخست لیگ چهاردهم باید مقابل تراکتور، پرسپولیس، راه آهن، استقلال خوزستان و سپاهان صف آرایی کند و در همان روزهای نخست لیگ بازی با 3 تیم مدعی را تجربه کند. این قرعه شاید زنگ خطر را برای فولاد به صدا دربیاورد و مدیران این باشگاه را مجاب کند که به فعالیت های نقل و انتقالاتی شان سرعت بیشتری ببخشند. 

     
آی اسپورت
2014-07-15 19:20:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر