فهرست
تقابل زودهنگام منصور  و سید با سپاهان/ نبرد تیم های پولدار در هفته اول فولادشهر
تقابل زودهنگام منصور و سید با سپاهان/ نبرد تیم های پولدار در هفته اول فولادشهر

تقابل زودهنگام منصور و سید با سپاهان/ نبرد تیم های پولدار در هفته اول فولادشهر

 آی اسپورت - تقابل دوباره منصور ابراهیم زاده با اصفهانی ها، یکی از جذاب ترین دیدارهای هفته اول لیگ برتر را رقم خواهد زد. این مربی اصفهانی که سرمربیگری تیم تازه صعود کرده پیکان را بر عهده دارد، در شروع لیگ باید در فولادشهر تیمش را برابر شاگردان کرانچار به میدان بفرستد.

مصنور ابراهیم زاده پس از جدایی از باشگاه راه آهن در پایان فصل، مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار داشت. او حتی تا مرز تبدیل شدن به سرمربی نفت تهران نیز پیش رفت و در حالی که مدیران سپاهان نیز به جذب اش تمایل داشتند در نهایت با تمدید کرانچار با اصفهانی ها، راهی باشگاه پیکان شد و با این باشگاه قرارداد امضا کرد.

نقطه مشترک تیم ابراهیم زاده با باشگاه سپاهان، فعالیت های دو تیم در فصل نقل و انتقالات بوده است. هر دوی این تیم ها در گروه تیم های پرخرج و پرخبر در این مقطع سال قرار دارند. سپاهان با خرید لوسیانو پریرا، وریا غفوری، محمدرضا خلعتبری و... خبرساز شده و پیکان با قراردادهایی بسیار سنگین، امیر فشنگچی، سیدمهدی رحمتی، ساموئل و... را به تیم خود برده است.

دیگر نکته جالب توجه در مورد تقابل هفته اول سپاهان و پیکان، حضور دوباره مهدی رحمتی در ورزشگاه فولادشهر است. او سابقه قهرمانی لیگ در سپاهان را دارد اما هر وقت با استقلال به این ورزشگاه آمده تماشاگران شعارهای ناپسندی را نثارش کرده اند و روی اعصاب او راه رفته اند. باید دید که حالا که سید در پیراهن یکی از رقبای سپاهان در راه قهرمانی به اصفهان نمی رود آیا باز هم با واکنش های منفی هواداران رقیب مواجه می شود یا اینکه طلایی ها این بار با او مهربان ترند؟

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-15 19:40:16
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۶
اره اصفهانیا خیلی وحشین
-
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۲۹
آبو بریز اونجایی که...آره :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر