فهرست
گزارش روز: رئال و پیجیدگی های انتقال جیمز رودریگز
گزارش روز: رئال و پیجیدگی های انتقال جیمز رودریگز

گزارش روز: رئال و پیجیدگی های انتقال جیمز رودریگز

آی اسپورت - در دو هفته اخیر بحث پیوستن جیمز رودریگس آقای گل جام جهانی و یکی از ستارگان حال حاضر فوتبال دنیا به رئال مادرید شکل جدی تری به خود گرفته است. امروز خبر رسید که بین رئال مادرید و جیمز توافقات کلی صورت گرفته و برای نهایی شدن این انتقال تنها رضایت باشگاه موناکو باقی مانده است.

باشگاه فرانسوی در آخرین مذاکرات، رقم 80 میلیون را به سران مادریدی پیشنهاد داده بود. هرچند مذاکرات با موناکو چندان آسان به نظر نمی رسد اما اگر رئال بتواند زودتر از موعد موردنظر دی ماریا را به پی اس جی با قیمت 60 میلیون واگذار کند، همه چیز برای انتقال جیمز به مادرید آسان تر خواهد شد.

مشکل اینجاست که آنچلوتی علی رغم میل بازیکن آرژانتینی به ترک مادرید، علاقه شدیدی به دی ماریا دارد و از پرز خواسته است که قبل از فروش دی ماریا به فکر فروش خدیرا باشد و تا حد امکان برای نگاه داشتن ال فیدئو در تیم تلاش کند.

از طرفی جیمز رودریگس بارها از علاقه خود به رئال سخن گفته و به خورخه مندس، ایجنتش اعلام کرده که تنها با رئال مادرید برای خروج از موناکو صحبت خواهد کرد. رقم توافقی بین مادرید و جیمز حقوق سالیانه 7.5 میلیون یورو است.

دیروز ال کنفدینشال خبر داد که بارسا برای تابستان آینده قصد دادن یک پیشنهاد 90 میلیونی به موناکو برای جذب رودریگس دارد و موناکو هم دریافته که برای ستاره جوان خود می تواند منتظر پیشنهادات بهتری نیز باشد .

با این وجود سران باشگاه فرانسوی به خوبی می دانند که جیمز و خانواده اش به شدت به رئال علاقمندند و بعید است که به پیشنهاد حتی بهتر بارسا پاسخ مثبت بدهند.

بر اساس شنیده های AS احتمال ورود یک بازیکن دیگر به پروسه انتقال جیمز بسیار زیاد است. موناکو در ابتدا تقاضای واگذاری په په و مقداری پول برای فروش جیمز را کرده بود اما با مخالفت مادرید، حالا کاسیمرو وارد این پروسه خواهد شد.

قیمت این برزیلی جوان 10 میلیون یورو است و بدین ترتیب رئال می تواند با پرداخت 70 میلیون بعلاوه کاسمیرو جیمز رودریگس را به خدمت بگیرد.

تا بدینجای کار مهمترین مساله توافق همه جانبه رئال با خود بازیکن است . حالا فقط مانده رضایت باشگاه موناکو که به نظر نمی رسد کهکشانی ها برای راضی کردن مالک روس ثروتمند این باشگاه کار چندان دشواری را پیش رو داشته باشند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-15 19:41:29
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۲
کاسیمیرو رو خود ریال نزدیک چهل میلیون خریده حالا میخوتد ده میلیون بفروشه!!!!!!!!!
-
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۸
کاسمیرو پارسال حدود 5,6 میلیون خریده شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر