فهرست
دنی آلوس: دوست دارم در بارسا بمانم اما تصمیم نهایی با من نیست
دنی آلوس: دوست دارم در بارسا بمانم اما تصمیم نهایی با من نیست

دنی آلوس: دوست دارم در بارسا بمانم اما تصمیم نهایی با من نیست

آی اسپورت - دنی آلوس دیروز به بارسلونا بازگشت. پس از اتمام جام جهانی و نتایج ناامید کننده برزیل حالا آلوس به قصد متقاعد کردن انریکه زودتر از موعد با بارسلونا بازگشته تا در مورد آینده خود با انریکه و سران بارسا گفتگو کند.

او امروز در مصاحبه خود به این نکته اشاره داشت که قصد دارد تا به قرارداد خود با بارسا پایبند بماند. آلوس گفت : \"از حضور در بارسا بسیار خوشحالم. سالهای فوق العاده خوبی را اینجا گذرانده ام.سال گذشته شاید سال خوبی برای من و بارسلونا نبود اما می خواهم در فصل جاری بازهم از فوتبال لذت ببرم.

می خواهم با انریکه صحبت کنم . علاقه قلبی من حضور در بارسا و کار کردن با انریکه است. هنوز از قرارداد من با بارسا چند سالی باقی مانده و هر زمان که این قرارداد به پایان برسد در مورد تمدید یا عدم تمدید آن باهم صحبت خواهیم کرد.با این وجود آینده من در این تیم دست خود من نیست. این علاقه باید دوطرفه باشد. \"

آلوس در مورد پیوستن سوارس به بارسا چنین گفت : \" به اعتقاد من در جام جهانی رفتارهایی بدتر از رفتار سوارس را شاهد بودیم که جریمه ای به آنها تعلق نگرفت. رفتار او یک رفتار غیرمنتظره در لحظه ای حساس و در جریان یک بازی نفسگیر بود. در هر صورت از اینکه او به بارسا آمده است بسیار خوشحالم.\"

مدافع تیم ملی برزیل در مورد وضعیت نیمار نیز گفت : \"نیمار وضعیت خوبی دارد. هرچند که نمی تواند بصورت نرمال راه برود و فعالیت داشته باشد. البته فکر نمی کنم که جای نگرانی وجود داشته باشد. \"

دنی آلوس در پایان افزود : \" جام جهانی برای ما پایان تلخی داشت و در دوبازی آخر نتایج بسیار بدی گرفتیم. بسیاری از مردم برزیل را از خودمان ناامید کردیم.چرا که آنها به تیم کشورشان دل بسته بودند.زندگی همین است با این وجود به توانایی های خودمان هنوز هم هیچ شکی ندارم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-15 20:08:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر