فهرست
آقای جلالی! از کی‌روش چه خبر؟
آقای جلالی! از کی‌روش چه خبر؟

آقای جلالی! از کی‌روش چه خبر؟

آی اسپورت - گل‌گهر سیرجان که تیم کم‌پولی هم نیست هر ۳ بازی آخر خود را به تیم‌های سپاهان، شهر خودرو و پیکان باخته و از ۲۴ بازی تنها ۱۹ امتیاز دارد. مجید جلالی که از هفته هفتم سرمربی این تیم شد تنها ۳ برد آورده و البته ۸ باخت هم در کارنامه‌اش دیده می‌شود. این مربی به هیچ عنوان نتوانسته گل‌گهر را از انتهای جدول تکان بدهد هرچند که مقابل صنعت نفت و استقلال برد‌های خوبی کسب کرد، ولی حالا برای بقا کار بسیار سختی دارد، چون سایپا طی سه هفته یقه سه مدعی را گرفته و پیکان ۲ هفته است که می‌برد. ذوب‌آهن هم که ۴ گل به شاهین زد و بعید است کاندیدای سقوط باشد. می‌ماند گل‌گهر و پارس‌جنوبی و شاهین بوشهر که ۲ تیم از میان آن‌ها سقوط می‌کند.

مجید جلالی هفته گذشته گفته بود کی‌روش طی ۸ سالی که در ایران بود کار خاصی برای فوتبال‌مان انجام نداد! لازم به توضیح نیست که ما دو بار راحت با کی‌روش به جام جهانی رفتیم، شخصیت تیمی پیدا کردیم، یک سال و نیم نباختیم و حتی گل نخوردیم و در خود جام جهانی هم آبروداری کردیم به طوری که اگر مهدی طارمی کمی دقت می‌کرد حتی بالاتر از اسپانیا و پرتغال به عنوان صدرنشین صعود می‌کردیم، اما شما چه کار کردید آقای جلالی؟ شما چه تأثیری روی فوتبال ایران و همین تیم گل‌گهر گذاشتید که دیروز استعفا کردید؟ واقعاً چه تأثیری گذاشتید که نه ما می‌بینیم و نه دوستان‌تان؟ اگر تأثیری گذاشته‌اید که ما نمی‌بینیم و یا چشمان‌مان بسته است. خب بفرمایید. شما که یک مربی اهل منطق و دیالوگ هستید بگویید چطور می‌شود در جام جهانی خیلی اتفاقی از اسپانیا و پرتغال و مراکش فقط ۲ گل خورد؟ چطوری گل‌گهر ۲ گل از پیکان می‌خورد، اما ما باید اسپانیا و پرتغال را می‌بردیم؟

آقای جلالی شما که عمری از وحدت دوست‌داشتنی دهه ۶۰ تا گل‌گهر ۹۹ مربیگری کرده‌اید به ما درس بدهید که چطور یک مربی می‌تواند ۸ سال در آسیبا مربیگری کند و بالای ۷۰ درصد بازی‌ها را ببرد، اما هیچ کار خاصی نکرده باشد؟ مگر ما در همین آسیا و در همین انتخابی جام جهانی به عراق و بحرین نباختیم؟ خب تأثیرگذاری یعنی چه؟ اصلاً شما ۴ تا مربی تأثیرگذار ایرانی را اسم ببرید و البته تأثیرگذاری آن‌ها را هم بگویید تا ما کمی فوتبال یاد بگیریم. اسم ۵ تیم ایرانی همین لیگ را بگویید که حداقل ۲۰ دقیقه از بازی تیم‌شان را بدون شکنجه بتوان دید. به هر حال ما هم فوتبال نگاه می‌کنیم آقای جلالی و این‌طور نیست که، چون مربیگری نمی‌کنیم متوجه نشویم که در این فوتبال چه می‌گذرد. شما دیروز استعفا دادید، اما ردپایی از مجید جلالی در گل‌گهر دیده نشد برخلاف کی‌روش که هنوز اثرش در تیم ملی ایران دیده می‌شود.

 

خبر ورزشی 

۱۲ ۱  
آی اسپورت
2020-07-13 11:30:00
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹، ۱۲:۰۲
آقای هژبری و خبردلاران خبر ورزشی دنبال عقده گشایی و تسویه حساب با مربیانی هستند که نونشون رو آجر کردند! آقای نامحترم گیرم جلالی هییچ، بیسواد! دلیلی برای خوب بودن اون دلال موزامبیکی نمیشه!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر