فهرست
گزارش روز: لیلا خانم، عامل نزدیک شدن پریرا به نیمکت تیم ملی!
گزارش روز: لیلا خانم، عامل نزدیک شدن پریرا به نیمکت تیم ملی!

گزارش روز: لیلا خانم، عامل نزدیک شدن پریرا به نیمکت تیم ملی!

 

آی اسپورت - بعد از بن‌بست در مذاکرات اولیه فدراسیون فوتبال و کارلوس کروش، بلافاصله صحبت از گزینه‌های جایگزین به میان آمد.

آلترناتیوهایی بزرگ که گویا جملگی برای حضور در ایران ابراز علاقه کرده بودند. مشهورترین چهره میان این مربیان کسی نبود جز کارلوس آلبرتو پریرا.

یک مربی پرافتخار در فوتبال جهان که از چند حیث، صاحب رکوردهای جاودانه است. پریرا با حضور در جام جهانی 2014 با عنوان مدیر فنی تیم ملی برزیل، ششمین تجربه خود در جام‌های جهانی را جشن گرفت. پریرا در سال 1982 همراه با کویت، 1990 همراه با امارات، 1994، 2006 و 2014 همراه با برزیل و 2010 به همراه آفریقای جنوبی، سابقه حضور در جام جهانی را در کارنامه دارد. پریرا بعد از هلمت شون که با 25 بازی که به عنوان سرمربی، رکورددار تعداد حضور در جام جهانی است، با 23 بازی در رده دوم قرار گرفته است. این کارنامه پربار پریرا است که به اعتقاد مسوولان فدراسیون فوتبال، برای جانشینی کروش و حضور روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران ابراز تمایل کرده است.

به نظر می‌رسد این ابراز علاقه، پشت پرده‌ای خانوادگی داشته باشد. کارلوس آلبرتو پریرا، 43 سال پیش، در سن 38 سالگی با دختری ایرانی به نام لیلا ازدواج کرده که حاصل این ازدواج، دو دختر به نام‌های ونسا و دنی است. همسر ایرانی پریرا یکی از دلایل اصلی حضور او در کشورهای حوزه خلیج‌فارس، در سال‌های دور بوده است.

کارلوس آلبرتو پریرا درباره کمک‌های همسر ایرانی‌‌اش به او می‌گوید: «سال 1978 که من سرمربی کویت بودم، هیچ کس و هیچ جا را نمی‌شناختم. لیلا با من به کویت آمد و همراهی‌ام کرد. من بابت همین کار، یک عمر از لیلا سپاسگزارم. به همین خاطر برای همسرم لیلا، حاضرم هر کاری انجام دهم.»

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-15 20:13:08
نظر دهید
۴ نظر
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۴۹
منبع خبر رو مینوشتین ممنون می شدیم.
milasi
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۵۷
یعنی حاضری خودتو بکشی؟!
م.ح
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۰۱
43 سالی پیش در سن 38 سالگی...
یعنی الان 81 سالیشه ؟؟؟؟!!!!!!

میخوایم بیاریمش ایران خاکش کنیم حاجی رووو....
mohammad reza / Dubai
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۵۹
هشتادو یک سالشه؟؟؟ فکر نکنم شورای نگهبان اجازه بده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر