فهرست
اشلی کول: دیگر برنامه های مورینیو جایی نداشتم/ امیدوارم با رم قهرمان سری آ شوم
اشلی کول: دیگر برنامه های مورینیو جایی نداشتم/ امیدوارم با رم قهرمان سری آ شوم

اشلی کول: دیگر برنامه های مورینیو جایی نداشتم/ امیدوارم با رم قهرمان سری آ شوم

آی اسپورت- اشلی کول، خرید جدید باشگاه رم، اعلام کرد که دلیل جدایی اش از چلسی این بود که دیگر در برنامه های ژوزه مورینیو جایی نداشت.

مورینیو زمانی که در سال 2006 اشلی کول را از آرسنال به خدمت گرفت، از او به عنوان بهترین مدافع چپ دنیا نام برد اما او فصل گذشته این مدافع باتجربه را نیمکت نشین کرد تا از سزار آزپلیکوئتا در ترکیب اصلی آبی ها استفاده کرد؛ تصمیمی که به جدایی کول انجامید.

او پس از امضای قراردادی دو ساله با رم، به خبرنگاران گفت: \"من همیشه رابطه خوبی با مورینیو داشتم، اما سال ها گذشت و من دیگر در برنامه های او در چلسی جایی نداشتم.\"

مدیر برنامه هایم در مورد پیشنهاد رم با من صحبت کرد و اینکه آن ها چگونه به شدت من را برای برنامه هایشان می خواهند. به محض اینکه من با رودی گارسیا صحبت کردم و دیدم که آن ها به شدت من را در رم می خواهند، من از این فرصت برای جهشی دوباره استفاده کردم.

من به اینجا آمدم تا در لیگ قهرمانان بازی کنم. رم یک باشگاه بلندپرواز است و این یک چالش برای من می باشد و من آماده مبارزه برای پستم در زمین هستم. امیدوارم در فصل آینده عنوانی خاص کسب کنیم و به همراه رم فاتح سری آ شویم.\"\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/94ee47d12e1.jpg\"در سال های اخیر دیوید بکام تنها بازیکن انگلیسی بوده است که راهی سری آ ایتالیا شد و کول تایید کرد که بازیکنان این کشور از بازی در لیگ های خارجی هراس دارند اما اظهار امیدواری کرد که بتواند دوران خوبی را در سری آ پشت سر بگذارد.

\"بازیکنان انگلیسی از رفتن به خارج از کشور می ترسند و اغلب حضور در خانه برای آن ها راحتتر می باشد. خروج از لندن و تلاش برای یادگیری یک زبان، فرهنگ و روش زندگی متفاوت شانسی بزرگ برای من می باشد. من از فشار نمی ترسم. من احساس خوبی دارم.

امیدوارم زمانی که از تور پیش فصل رم در آمریکا باز می گردم، کاملا آمادگی خود را به دست آورده باشم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-15 21:30:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر