فهرست
رسمی : لازار مارکویچ به لیورپول پیوست
رسمی : لازار مارکویچ به لیورپول پیوست

رسمی : لازار مارکویچ به لیورپول پیوست

آی اسپورت - ساعتی پیش؛ لازار مارکوویچ بازیکن صرب تیم بنفیکا به عنوان چهارمین خرید تابستانی لیورپول به این تیم پیوست.

بدین ترتیب برندان راجرز پس از لالانا، لمبرت و امره جان حالا چهارمین بازیکن جدید خود را نیز در احتیار خواهد داشت . اطلاعاتی در مورد مارکوویچ :


لازار مارکوویچ؛ مارچ 1994در CACAK در صربستان متولد شد. در 12 سالگی به پارتیزان بلگراد پیوست و 5 سال را در آکادمی جوانان پارتیزان گذراند تا اینکه در 17 سالگی ، در جریان برد 2-1 پارتیزان برابر اسلوبدا لازار به زمین آمد و اولین بازیش رو برای تیم بزرگسالان انجام داد .

بعد از چند بازی در آن فصل با پارتیزان قرارداد 5ساله بست . فصل 2011/12 اولین فصلی بود که لازار بطور کامل در ترکیب ثابت پارتیزان قرار داشت .

در آن زمان که لازار 18 سال داشت، 26 بازی در یک فصل برای پارتیزان انجام داد و 6 گل به ثمر رساند . او در پایان فصل از طرف هواداران بهترین بازیکن فصل پارتیزان شد و در تیم منتخب فصل لیگ صربستان نیز جای گرفت . 

همان سال در لیگ اروپا وقتی مقابل اینتر بازی کرد استراماچونی لازار رو یه ستاره درخشان در آینده دانست . لازار فصل گذشته در لیگ پرتغال بهترین بازیکن جوان لیگ بود ، طوری که جان هگن حضور لازار تو بنفیکا رو بعنوان فصل اول فوق العاده توصیف کرد: \"بهترین نماشی که تا حالا از یک بازیکن در فصل اول حضور در لیگ پرتغال دیده ام\"

 پست اصلی مارکوویچ وینگر راست است اما به راحتی می تواند در پست هجومی بازی کند ، فوق العاده پا به توپ و سرعتی است و از نظر قدرت جسمانی وضعیت تقریبا خوبی دارد . لاازار بعنوان یه مهاجم نوک در بازی فصل گذشته بنفیکا مقابل تاتنهام یه نمایش خیره کننده داشت . بدون شک این می تواند یک خرید خوب و موفق برای قرمزها قلمداد شود. او 12 بازی ملی و 2 گل در کارنامه خود دارد.

     
آی اسپورت
2014-07-15 23:26:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر