فهرست
از انتقاد مارادونا تا تمجید مورینیو/ روزهای عجیب لئو مسی!
از انتقاد مارادونا تا تمجید مورینیو/ روزهای عجیب لئو مسی!

از انتقاد مارادونا تا تمجید مورینیو/ روزهای عجیب لئو مسی!

آی اسپورت - روزهای عجیب و غریبی را می گذارند این لیونل مسی. بعد از شکست در مسابقه نهایی جام جهانی و از دست دادن قهرمانی، حالا انگار مسیر چرخش کره زمین برای فوق ستاره آرژانتینی عوض شده است. آنقدر که دیگو مارادونا او را به باد انتقاد بگیرد و مورینیو شروع کردن به ستایش کردن اش. هر دو برای اولین بار!

انتخاب لئو مسی به عنوان بهترین بازیکن جام، به مذاق خیلی از تعقیب کنندگان جام جهانی خوش نیامد. آن ها معتقد بودند که ستاره های تیم ملی آلمان و یا آرین روبن و خامس رودریگز افراد شایسته تری برای کسب این جایزه بودند. حتی خود سب بلاتر نیز از تعجب اش از رسیدن جایزه به مسی حرف زد و کمی بعد دیگو مارادونا نیز وارد گود معترضان شد. ال دیگو که از قدیم آبش با فیفا توی یک جوی نمی رفته، اهدای جایزه به مسی را یک جایزه تبلیغاتی از سوی اسپانسر این نهاد دانست و تاکید کرد که خود مسی نیز نباید از گرفتن این جایزه خوشحال باشد.

ساعاتی بعد از انتقاد مارادونا، ژوزه مورینیو برای آن که ماجرا را عجیب تر کند زبان به تحسین از این ستاره گشود. ژوزه در صف مدافعان لئو قرار گرفت و با تمجید از آنچه او در جام انجام داده، این بحث را پیش کشید که مسی خودش را وقف تیم کرده و تنها به خاطر اوست که آرژانتین توانسته تا این مرحله از رقابت ها بالا بیاید. آقای خاص سال ها پیش در اولین تقابل با مسی او را یک «نمایش دهنده» معرفی کرده بود و در زمان حضور در رئال نیز در ماجرای توپ طلا همواره او را با کنایه هایش مواجه می کرد. این جملات را اگر کنار جملات انتقادی مورینیو بگذاریم، متوجه می شویم از روزهای عجیب مسی که حرف می زنیم دقیقا از چه حرف می زنیم! 

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-16 02:14:24
نظر دهید

۵ نظر
مهراد
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۴
ماردونا باطنش رو نمایان کرد، فکر کنم از قهرمان نشدن آرژانتین بیشتر از برزیلی ها توشحال شد.
مفسر شوت
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۹
وقتی اون بالا بالاها هستی همه باهات خوبن وقتی شکست میخوری میان و بهت لگد میزنن. مورینیو هرچی هست و نیست یه جو معرفت و شرف داره که نخواد عین باقی جماعت سوار موج بشه. دمش گرم، عمریه که مخالف سرسختش هستم اما دمش گرم بازم.
-
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۸:۵۴
نه از مارادونا خوشم میاد نه مورینیو ولی حق با اقای خاص هست
شهین
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۱۵
حرف آخر باید قبول کرد که لئو مسی
بهترینه هم یک انسان با اخلاق همم یک فوق ستاره فوتبال
چیگور
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۱۱
خیلی تلخ بود که ارژانتین قهرمان نشد و فکر نکنم این زودی ها از شوک بیام بیرون

چطوری باید برای این سایت مطلب فرستاد ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر