فهرست
تاکتیک ونگر برابر چلسی؛ باید دفاع کنیم!
تاکتیک ونگر برابر چلسی؛ باید دفاع کنیم!

تاکتیک ونگر برابر چلسی؛ باید دفاع کنیم!

آی‌اسپورت- چندساعت پیش از مسابقه حساس جام‌حذفی برابر چلسی، آرسن ونگر برابر خبرنگاران قرار گرفت و درباره اوضاع و شرایط آرسنال حرف زد. آرسن ونگر هم بعد از آنتونیو کونته از «وار» و تکنولوژی جدیدی که در ایتالیا و آلمان انجام می‌شود، استقبال کرد و ترجیح داد درباره انتقال الکسیس سانچز هیچ حرفی نزند.

الکسیس سانچز: هیچ توقعی ندارم. روی بازی فردا متمرکز هستم. باید اتفاقی بیفتد تا شما به آن واکنش نشان دهید. در حال حاضر همه چیز آرام است. من در این مورد هیچ حرف تازه‌ای ندارم که قبلا نگفته باشم. مهم این است که حرفه‌ای باشیم و بدون توجه به آنچه در اطرافمان اتفاق می‌افتد، کارمان را انجام دهیم. در مورد حضور او در بازی با چلسی هم هنوز تصمیم نگرفته‌ام. امروز یا فردا صبح تصمیم نهایی را می‌گیرم.

لیگکاپ: ما در نیمه نهایی حاضر هستیم و دوست دارم قهرمان جام شویم. اگر فرصتی برای کسب جام وجود داشته باشد ما تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم. هنوز راه زیادی مانده. موقعیت فعلی مثل داستان جام حذفی فصل پیش است. باید بگویم خیلی سخت است که این مسابقه حساس را از روی سکوها تماشا کنم. در این شرایط به طور فیزیکی از تیم جدا می‌شوم و در جریان بازی عملا نمی‌توانم کاری انجام دهم. این شرایط واقعا ناامیدکننده است.

تکنولوژی وار: بله البته که از آن استقبال می‌کنم. اتفاقات زیادی در بازی‌های اخیر ما افتاده که باعث می‌شود این را بگویم. ولی اول باید قوانینی شفاف داشته باشیم تا مشخص شود کدام صحنه پنالتی است و کدام صحنه پنالتی نیست. بعد از آن می‌توان در مورد سیستم کمک داور ویدئویی نظر داد.

حذف از جام حذفی: من روی فوتبال تمرکز کرده‌ام. آنچه در زمین اتفاق می‌افتد مهم است. کاری به قضاوت‌ها و نظرات دیگران ندارم. ما اخیرا بازی‌های خوبی ارائه کرده‌ایم. ما باید روی چیزی تمرکز کنیم که می‌توانیم تاثیری روی آن داشته باشیم نه آنچه دور از دایره انتخاب و اراده ماست. تمام انتقادات را شنیده‌ایم و می‌خواهیم با رویکردی مثبت به آنها واکنش نشان دهیم. در این جام به جمع چهار تیم پایانی رسیده‌ایم و در 4سال اخیر سه بار قهرمان جام حذفی شده‌ایم. طبیعتا هرسال این اتفاق نمی‌افتد اما عملکردی که انتظار داشتیم در آن بازی ارائه نکردیم. این اولین بار در 21سال اخیر بود. در مورد عملکرد چندبازیکن در آن بازی واقعا ناراحتم.

چلسی: در لیگ هر کدام از دو تیم یک بار به پیروزی رسیدند و 3امتیاز کسب کردند. داستان این 180دقیقه متفاوت است. هر دو تیم می‌خواهند به فینال برسند و در این راه باید استحکام لازم را در خط دفاعی حفظ و از فرصت‌ها به خوبی استفاده کرد. موستافی هم یک تست امروز خواهد داشت ولی همه چیز بعد از تمرینات مشخص می شود. ما یک بازی مهم در برابر یک تیم بزرگ داریم. داستان این بازی با دیدار ما برابر ناتینگهام فارست متفاوت است. متاسفانه برای هیچ کدام فرصت ریکاوری نداشتیم. روز یکشنبه ما به خاطر بازیکنان مصدوم‌مان جریمه شدیم.

۲    
آی اسپورت
2018-01-10 13:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر