فهرست
جام ستاره ها ؛ صعود تیم عادل  و حذف ستاره های 98
جام ستاره ها ؛ صعود تیم عادل و حذف ستاره های 98

جام ستاره ها ؛ صعود تیم عادل و حذف ستاره های 98

آی اسپورت – دور سوم جام ستاره ها دیشب به اتمام رسید و 4 تیم موسیقی و پیشکسوتان پرسپولیس از یک گروه و پدرخوب و پاراگ از گروه دیگر به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

در بازی های دیشب ، سه تساوی پرگل و یک بازی شش گله رقم خورد و در نهایت تیم 98 ، مدافع عنوان قهرمانی از جام کنار رفت .

در مسابقات دیشب و در بازی اول پیشکسوتان پرسپولیس با شش گل رینوزیت را بردند که این نتیجه برای صعود آنها کافی بود . برای پرسپولیس سهراب انتظاری ( دوبار ) ، علرضا امامی فر ، علیرضا مهماندوست ، سعید نعیم ابادی و رضا جباری گل زدند . آنها در سه بازی خود را به سود خود تمام کردند و با 9 امتیاز به دور بعد رسیدند .

در بازی دیگر این گروه ، تیم های موسیقی و هنرمندان ستاره به نتیجه مساوی 3-3 رضایت دادند؛ نتیجه ای که باعث صعود تیم موسقی به دور بعد شد ؛ این یک بازی بسیار حساس بود که موسیقی با گلهای سه بازیکن نام آشنایش مهدی شیری ، علی آذری و پژمان جمشیدی موفق به صعود شد .

اما در گروه دیگر ، دو مساوی 3-3 ، تکلیف تیم های صعود کننده را روشن کرد . پدر خوب و پاراگ ( تیم عادل فردوسی پور) در بازی اول مساوی کردند و در بازی دوم هم منتخب 98 و استقلال ... استقلالی ها اگر بازی مقابل منتخب 98 را برده بودند به مرحله بعد صعود می کردند اما تیم 98 مقاومت خوبی کرد و یاران محمد نوازی را با خود از جام بیرون برد.

مرحله نیمه نهایی جام ستاره ها 3 شنبه هفته آینده (31 تیرماه ) در مجموعه سبز ولنجک برگزار خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-07-16 10:29:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر