فهرست
فردوسی‌پور از چشم مردم نمی‌افتد
فردوسی‌پور از چشم مردم نمی‌افتد

فردوسی‌پور از چشم مردم نمی‌افتد

آی اسپورت - حذف فردوسی‌پور یک هفته بعد از انتخاب نود به عنوان بهترین برنامه طبق آرا مردم یعنی دهن‌کجی به مردم و مخاطبانش. اینگونه صدا و سیما اندک اعتبار باقیمانده‌اش را هم بخاطر کج‌اندیشان مردم گریز از دست‌ می‌دهد و بیشتر از قبل از چشم مردم می‌افتد نه فردوسی‌پوری که تنها و تنها جرمش محبوبیت و اصرار به همراهی با مردم بوده.

نود بدون عادل همچون ماهی بدون آب می‌ماند. می‌میرد چون مردم برنمی‌تابند که رسانه ملی فرزندش را از خانه بیرون کند و حتی اجازه اجرای ویژه برنامه پایان سال 97 را ندهد فعلا این کمترین وظیفه ماست که بعد از بیست سال خدمت صادقانه و موثر بگوییم؛ خدا قوت!

۲۵۷۰ ۶  
آی اسپورت
2019-03-19 02:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
فرزاد مهریار
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۴:۱۳
بعدها درتاريخ خواهند نوشت،در روزهايى كه مردم يك سرزمينى به نام ايران با حجم باورنكردنى اى از مشكلات و بحرانها،از هوا گرفته تا غذا دست به گريبان بود، بيشترين توجه «فعالان»و«رسانه ها»ى آن جامعه معطوف به اين نكته عاجل و آنى بود كه بلاخره برنامه ٩٠ را فردا چه كسى را اجراء خواهد كرد؟
نادر فتوره‌چی
۱
امید از تفت
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۶:۵۰
قدوسی خفه. میبینی که از چشم مردم خیلی وقته افتاده که دارن حذفش می کنند.
۲
عبدالناصر
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۷:۲۸
خدا قوت واقعا .
حالا خوب می فهمم که چرا برنامه ای مثل برنده باش یهوی جایگزین برنامه نود شد در نظر سنجی .
تیراختوری
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۷:۳۸
آقای قدوسی ممنون از نوشته تون. لطفا دیگر نوشته هاتون هم مثل این نوشته پربار و جامع باشه فقط تیم پرسپولیس رو در نظر نگیرین
تاجی دل
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۱۷
اتفاقا خیلی وقته از چشم نیمی از جامعه افتاده .
۱
SirNic
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۵۴
هدف فردوسی پور بود کفتار جوون بدون اینکه اجازه دفاع بهش بده ناجوانمردانه چپ و راست زدش، دروغ گفت، حقیرانه تقلب کرد و در نهایت وقتی دید از پسش برنمیاد موزیانه حذفش کرد...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر