فهرست
برهانی: امسال تیمی به مراتب بهتر از سال قبل داریم/ می توانیم قهرمان شویم
برهانی: امسال تیمی به مراتب بهتر از سال قبل داریم/ می توانیم قهرمان شویم

برهانی: امسال تیمی به مراتب بهتر از سال قبل داریم/ می توانیم قهرمان شویم

آی اسپورت- آرش برهانی مهاجم تیم استقلال در دیدار با نماینده الجزایر که با شکست تیم استقلال همراه بود هر دو گل تیمش را به ثمر رساند. برهانی که این روزها در اینستاگرام حسابی فعال است پس از پایان این دیدار در صفحه اش نوشت : امشب با تیمی بازی کردیم که قهرمان آفریقا بود، تیمی با کیفیت و با برنامه.  آنها از همه لحاظ آماده بودند درست مثل تیمی که اولین بازی را با آنها انجام داده بودیم، نمی‌خواهم بهانه بیاورم، ولی استقلال تازه تمرینات بدنسازی را پشت سر گذاشته، و به نظرم این دو بازی دوستانه که انجام دادیم خیلی به شناخت تیم از لحاظ نقاط ضعف و قوت کمک می‌کند.

 

برهانی هم چنین درباره مصدومیت دوست صمیمی اش هم نوشت: از بدشانسی‌های بازی امشب مصدومیت حنیف عمران‌زاده و محمد قاضی بود که برای تشدید نشدن آسیب دیگی به تشخیص پزشکان تیم بازی نکرد، جوان‌های تیم در این دو بازی خوب کار کردند و تیم ما با تلفی جوانی و تجربه به هماهنگی خوبی رسیده است.

 

آرش که در این دیدار کاپیتان تیم استقلال بود درباره اردوی تیمش گفت: این اردو یکی از اردوهای خوبی بود که پشت سرگذاشتیم، من این همه توضیح دادم که به هواداران بگویم اصلا نگران نباشند، امسال تیمی به مراتب بهتر از سال قبل داریم، در این بازی‌های دوستانه نقاط ضعف و قوت تیم شناخته می‌شود و مطمئنم امسال خیلی بهتر از سال قبل شده‌ایم.  با حمایت و انگیزه‌هایی که از شما می‌گیریم می‌توانیم دوباره قهرمان شویم.

     
آی اسپورت
2014-07-16 11:35:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر