فهرست
گزارش روز: جانشین‌های احتمالی کونته
گزارش روز: جانشین‌های احتمالی کونته

گزارش روز: جانشین‌های احتمالی کونته

آی اسپورت- در حالی که دو روز از شروع پیش فصل گذشته، آنتونیو کونته استعفا داد و یوونتوس باید واکنش سریعی به این اتفاق داشته باشد تا از رقیبان خود عقب نیفتد.

در حالی که یوونتوس قصد داشت به همراه کونته در اروپا افتخار آفرینی کند، حالا آنها گزینه هایی برای جایگزینی او دارند.

ماسیمیانو آلگری

سرمربی سابق آث میلان شانس بیشتری از دیگران برای نشستن روی نیمکت یووه دارد و به گزارش Goal، مذاکراتی بین او و باشگاه انجام شده است.

پس از یک فصل خوب با کالیاری، آلگری سرمربی میلان شد و در فصل اول موفق شد قهرمان لیگ شود ولی پس از آن نتایج خوبی نگرفت تا اینکه سال گذشته اخراج شد

روبرتو مانچینی

پس از جدایی او از گالاتاسرای، سرمربی سابق منچسترسیتی حالا تیمی ندارد ولی احتمال نشستن او روی نیمکت آتزوری وجود دارد.

او به همراه گالا موفق شد در لیگ قهرمانان یوونتوس را شکست دهد و به دور بعد صعود کند. سرمربی 49 ساله 3 بار با اینتر اسکودتو را کسب کرده ولی در اروپا خوب ظاهر نشده است.

لوسیانو اسپالتی

سرمربی سابق اودینزه و رم پس از جدایی از زنیت سن پترزبورگ با 2 قهرمانی در لیگ روسیه، یک قهرمانی جام حذفی و یک سوپرکاپ، حالا تیمی ندارد.

او پیش تر به همراه رم قهرمان کوپا ایتالیا شد و یکی از گزینه های جانشینی چزاره پراندلی در تیم ملی است

سینسیا میهایلوویچ

پس از اینکه او به جای ماسیمو فررو در اوایل فصل به سمپدوریا پیوست، گزارش‌ها حاکی از آن است که او قصد دارد از این تیم جدا شود.

پس از یک فصل خوب با کاتانیا و فیورنتینا و سمپدوریا، سرمربی صرب حالا به دنبال مربی گری در یک باشگاه بزرگتر است که حضور در یووه کاملا برای او مناسب است.

     
آی اسپورت
2014-07-16 11:50:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر