فهرست
یادداشت وارده از تبریز: تراکتور 93 ؛ جوان و باطراوت - نیازمند حمایت
یادداشت وارده از تبریز: تراکتور 93 ؛ جوان و باطراوت - نیازمند حمایت

یادداشت وارده از تبریز: تراکتور 93 ؛ جوان و باطراوت - نیازمند حمایت

آی اسپورت - حیران حیدری / تراکتور سازان در این برهه حساس که شروع به جوانگرایی کرده است با دو گروه متفاوت هواداری روبرو شده است . گروهی به شدت مخالف که وعده فحاشی در اولین بازی را می دهند و گروهی که اعتماد کرده و حمایت می کنند . از هر دو پرده نگاهی خواهیم داشت به تراکتور 94 با برند رسول خطیبی ...
1. نیاز هر تیمی برای آغاز فصل جدید حفظ اسکلت اصلی تیم است و این اصل غیر قابل انکار توسط رسول خطیبی رعایت نشده است . رسول خطیبی نتوانسته با ستاره های تیم تعامل کند و در کنار مدیری تازه کار شناسنامه های تیم را فراری داد و در مقابل نتوانسته نفراتی مناسبی را جایگزین کند و تراکتوری که در این فصل باید در این فصل برای قهرمانی می جنگید ، دیگر آن قدرت لازمه را ندارد . خطیبی روزهای سختی را در تبریز سپری خواهد کرد و البته در این روزهای سخت تنها نبوده و مدیرعامل تازه کار را نیز به همراه خواهد داشت . برای رسول خطیبی زود بود تا بعنوان نفر اول در تراکتور فعالیت کند و اشتباه خود را با نیاوردن دستیار بزرگ تکمیل کرد تا ...
2. فلش بکی بزنیم به ابتدای فصل گذشته که رسول خطیبی با تیمی جوان راهی مسابقات لیگ برتر شد . تراکتور نیز شاه ماهی های نقل و انتقالات را جذب کرده بود . تبریزی ها اعتقاد داشتند تراکتور جلالی بی روح و پیر است و از طرفی شخصیت آرام سرمربی آنها برایتان دلنشین نبود تا بگویند تیم گسترش زیبا و روانتر از تراکتور بازی می کند و ای کاش همین تیم تراکتور بود و با حمایت سکو موفقیت چشم گیری خواهد داشت . رسول تیم جوان را در تراکتور جمع کرده است و در هر خط خود نفراتی با تجربه را خواهد داشت تا حامی جوانان کناری خود باشند و این نیروی جوانی رمز موفقیت تراکتور خواهد بود .
سوال روز : تراکتور امسال مهره های خوبی دارد یا گسترش سال گذشته ؟ اگر جوابتان تراکتور باشد پس باید ایمان بیاوریم و حمایت کنید و اگر جوابتان منفی باشد که آغازگر بحث دیگری است در این مطلب نمی گنجد .
ویژه : رمز موفقیت تیم ملی در جام جهانی و در مقابل آرژانتین دونده گی بی امان بازیکنان بود که فینالیست جام را تا مرز سکته پیش ببرد و حال چنین نگاهی را به تراکتور جوان شده داشته باشیم ، واقعا شگفت انگیز خواهد بود .
پس نگاشت هواداری : من بعنوان یک هوادار تراکتور دوست دارم از این تیم حمایت کنم . از تراکتور حمایت کنم نه از خطیبی و نظمی ، لطفا بیائید حمایت کنیم . حمایتی همچون تونی ، باور کنید و ایمان بیاوریم که با چنین حمایتی بدون مربی و بدون ستاره هم می توان قهرمان شد . آخرین دیدار تراکتور و آن باران و تگرگ وحشتناک که بازی را نیمه تمام گذاشت ولی شما از زیر سایه بان به وسط جایگاه رفتید و دیوانه وار ، دیوانه نه ! مجنون وار تونی را فریاد زدید و شعار \" اوده ییب یاتماروخ ، تراختوری آتماروخ \" را سر دادید . برای موفقیت تیم حمایت هواداری کافیست . حمایت ستاره می سازد و موفقیت می آورد . پس ایمان بیاوریم و حمایت کنیم . برای دعای باران باید با چتر رفت و باران آورد .

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-16 12:35:26
نظر دهید

۳ نظر
کارتال
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۰۵
بازم حیران دست به قلم شد
جعفری میادها. ...
hamed
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۳
از بازی اول به عنوان یک هوادار به ورزشگاه میرم و تا اخر پشت تیمم هستم به امید موفقیت تیم.
اسمان
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۶
دوستان عزیز خطیبی نمیتونه او جوانگرایی نکرده بلکه بابودن اوبازیکن به تیم نمیاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر