فهرست
اینتر 6-2 کروتونه؛ گلباران با هت‌تریک لائوتارو
اینتر 6-2 کروتونه؛ گلباران با هت‌تریک لائوتارو

اینتر 6-2 کروتونه؛ گلباران با هت‌تریک لائوتارو

آی اسپورت - اینتر از هفته 15 سری آ امروز در سن سیرو میزبانی از کروتونه را برعهده داشت. اینتر پس از 14 بازی با 33 امتیاز پشت سر میلان 34 امتیازی و در رده دوم قرار داشت و کروتونه با تنها 9 امتیاز تیم 19 جدول بود. بسیاری شانس اینتر برای پیروزی در این بازی را بسیار بالا می دانستند. نیمه اول طوفانی شروع شد و طوفانی هم به اتمام رسید. دقیقه 12 بازی روی سانتر از چپ مسیاج این زانِلاتو بود که از شش قدم بدون مزاحم با ضربه سر دروازه اینتر را باز کرد تا کروتونه 0-1 پیش بیفتد.

هشت دقیقه بعد لائوتارو مارتینز روی پاس عمقی روملو لوکامو با گلر تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، کار را به تساوی کشاند. دقیقه 31  پاس لوکاکو در سمت چپ به نیکولا بارلا رسید. او با یک پاس به عقب قصد داشت لائوتارو را در دهانه دروازه صاحب توپ کند اما مارونه مدافع حریف به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا اینتر 2-1 پیش بیفتد. 4 دقیقه بعد آرتورو ویدال خطای ناشیانه ای درون محوطه جریمه مرتکب شد تا داور برای کروتونه پنالتی بگیرد. گولمیچ پشت توپ قرار گرفت تا گل دوم و تساوی بخش را به ثمر برساند. نیمه اول با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

اینتر نیمه دوم را هجومی شروع کرد و دقیقه 56 به گل سوم رسید. بازهم لوکاکو شروع کننده بود و روی خط محوطه جریمه به مارسلو بروزوویچ پاس خوبی ارسال کرد. ستاره کروات هم در سمت چپ خود لائوتارو را دید تا او در مصاف تک به تک با دروازه بان، توپ را به طاق دروازه بچسباند. لائوتارو با دبل خود اینتر را 3-2 پیش انداخت. دقیقه 63 نوبت به گلزنی لوکاکو رسید. پاس عمقی عالی باستونی از زمین خودی به لوکاکو رسید و او به لطف توان فیزیکی بالایش به راحتی مدافع مقابلش را از پیش رو برداشت تا با گلر تک به تک شود. یک بغل پای چپ زمینی کافی بود تا گل چهارم نراتزوری به ثبت برسد.

دقیقه 78 بازی اینتر به گل پنجم رسید و بازهم زننده گل لائوتارو بود. ابتدا شوت ایوان پریشیچ از درون محوطه جریمه را دروازه بان کروتونه برگشت داد و سپس در ریباند، لائوتارو با ضربه سر کار را تمام کرد. دقیقه 87 نوبت به گل ششم رسید. متئو دارمیان در بیرون محوطه جریمه به اشرف حکیمی پاس داد و ستاره مراکشی با یک بغل پای چپ زیبا توانست حساب کار را 6-2 کند. در نهایت این بازی با پیروزی 6-2 اینتر به اتمام رسید و نراتزوری موقتا به صدر جدول رفتند.

     
آی اسپورت
2021-01-03 17:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر