فهرست
افشارزاده: فرکی نه قلعه‌نویی به بهترین گزینه برای تیم‌ملی‌ است/ باخت در بازی های تدارکاتی مهم نیست/ فهرست هزینه هایمان را هفته آینده اعلام می‌ کنیم
افشارزاده: فرکی نه قلعه‌نویی به بهترین گزینه برای تیم‌ملی‌ است/ باخت در بازی های تدارکاتی مهم نیست/ فهرست هزینه هایمان را هفته آینده اعلام می‌ کنیم

افشارزاده: فرکی نه قلعه‌نویی به بهترین گزینه برای تیم‌ملی‌ است/ باخت در بازی های تدارکاتی مهم نیست/ فهرست هزینه هایمان را هفته آینده اعلام می‌ کنیم

آی‌اسپورت‌ ـ بهرام افشارزاده، مدیرعامل باشگاه استقلال، در خصوص آخرین شرایط تیم، وضعیت استقلال در نقل و انتقالات و قرعه کشی مسابقات لیگ برتر پاسخگوی سوالات ما بود که می خوانید:
در ابتدا توضیحاتی درباره آخرین شرایط استقلال بفرمایید.
اکنون که با شما صحبت می کنم با 17 بازیکن قرارداد امضا کرده ایم و فقط یک جای خالی مانده و آن را هم برای آندرانیک تیموریان، بازیکن ارزشمند تیم ملی و باشگاه استقلال، نگه داشته ایم. تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر در ترکیه پشت سر می گذاریم. همه چیز خوب است و خود را کم کم آماده مسابقات لیگ می کنیم.
 شب گذشته هم در دیداری تدارکاتی به مصاف قهرمان الجزایر رفتید. این دیدار را چطور دیدید؟
طبق تماسی که صبح با مسئولان تیم در ترکیه داشتم استقلال شب گذشته بازی خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشته و با توجه به اینکه در کوران تمرینات بدنسازی هستیم به نظرم نتیجه قابل قبولی کسب کرده ایم. برگزاری چنین بازی هایی برای این است که کادر فنی نقاط ضعف و قوت خود را بشناسد. ما هیچ وقت روی برد مانور نمی کنیم، همانطور که روی باخت ها دست کادر فنی باز است.
 دیدار استقلال و پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برگزار می شود، در این باره چه نظری دارید؟
به نظرم این دیدار حساسیت خاصی ندارد چون بستگی به مسابقات دارد. اگر دو تیم فاصله امتیازی زیادی از یکدیگر داشته باشند باعث ایجاد حساسیت می شود در غیر این صورت این بازی هم مانند سایر بازی های دیگر سه امتیاز دارد.
 از اینکه در هفته اول به مصاف راه آهن خواهید رفت نظرتان چیست؟
راه آهن از جمله تیم های خوب لیگ است ولی در مسابقه فوتبال هیچ چیز مشخص نیست و همه تیم ها به دنبال برد هستند. ما تیم خود را خوب بسته ایم و آماده شروع مسابقات لیگ برتر هستیم.
 خسرو حیدری ادعا کرده بندی در قراردادش وجود دارد که در صورت رسیدن پیشنهاد می تواند از این تیم جدا شود.
فکر نمی کنم چنین چیزی صحت داشته باشد. هیچ بندی در قرارداد حیدری وجود ندارد و تا پایان فصل به قرارداد خود پایبند خواهد بود.
 نظری در مصاحبه ای اعلام کرده امسال باشگاه استقلال 25 درصد هزینه ها را کاهش داده در این خصوص توضیح می دهید؟
ابتدا جا دارد از علی نظری تشکر ویژه ای داشته باشیم که به عنوان مسئول نقل و انتقالات شبانه روز تلاش کرد تا خواسته های کادر فنی در امر بازیکن اجابت شود. بله، درست است، ما امسال هزینه ها را کاهش داده ایم و تلاش کردیم با حداقل هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشیم.
 مسئولان ورزشگاه آزادی اعلام کردند برای هر بازی مبلغ 270 میلیون از باشگاه ها دریافت خواهند کرد. در این باره چه صحبتی دارید؟
امکان چنین پرداختی وجود ندارد چون در این صورت سالانه باید مبلغ 5 میلیارد به خاطر اجاره پرداخت کنیم. من در این خصوص با کفاشیان صحبت کردم و وی قول داد درباره این موضوع با گودرزی، وزیر محترم ورزش و جوانان، صحبت کند تا راهکاری اندیشیده شود.
 شما در مصاحبه ای اعلام کرده بودید فرکی تنها مربی است که شایستگی هدایت تیم ملی را بعد از کی روش می تواند بر عهده بگیرد.
چنین چیزی نیست. من در مصاحبه ام اعلام کرده بودم فرکی یکی از گزینه هایی است که می تواند هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد ولی در حال حاضر اعلام می کنم اگر قرار است کی روش از تیم ملی جدا شود قلعه نویی می تواند بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی باشد. اما مطمئن باشید ما به همین راحتی نمی گذاریم قلعه نویی از استقلال برود.
 فهرست هزینه هایتان در این فصل را چه زمانی اعلام می کنید؟
قرار است اوایل هفته آینده فهرست هزینه هایمان را از طریق سایت باشگاه اعلام کنیم. همچنین جشن پیراهن استقلال را هفته آتی برگزار خواهیم کرد.
 در پایان چه صحبتی با هواداران استقلال دارید؟
از هواداران استقلال تشکر می کنیم. ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا بهترین نفرات جذب استقلال شوند تا این تیم بتواند بهترین نتایج را در فصل جاری رقابت های لیگ برتر کسب کند.
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-16 13:05:52
نظر دهید

۱ نظر
بهزاد
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۷
اینم مثل فتح الله زاده میترسه قلعه نویی رو اخراج کنه از این حرف ها میزنه تا شاید از شر قلعه نویی راحت بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر