فهرست
ماجدی: بازیکنان ما تعصب خاصی به رنگ ابی دارند/ تنها دغدغه ی ما آندو است
ماجدی: بازیکنان ما تعصب خاصی به رنگ ابی دارند/ تنها دغدغه ی ما آندو است

ماجدی: بازیکنان ما تعصب خاصی به رنگ ابی دارند/ تنها دغدغه ی ما آندو است

آی‌اسپورت‌ ـسرپرست استقلال ابراز امیدواری کرد آندو تیموریان در تیم استقلال به کار خود ادامه دهد .
میرشاد ماجدی در خصوص دیدار دوستانه شب گذشته استقلال مقابل یواس ام اظهار داشت: بازی خوبی مقابل نماینده الجزایر برگزار کردیم. این تیم قهرمان رقابت های باشگاه های الجزایر بوده است. ما چندین فرصت گلزنی در این دیدار داشتیم. در کل باید بگویم با این بازی که من از استقلال دیدم به آینده تیم برای رقابت های لیگ برتر خوشبین شدم.
وی درباره آسیب دیدگی حنیف عمران زاده ادامه داد: فکر نمی کنم مشکل خاصی در این باره وجود داشته باشد. حنیف دچار یک مصدومیت جزیی شد که با تشخیص کادر فنی تعویض شد تا میزان آسیب دیدگی وی تشدید نشود. قرار است امروز کادر پزشکی پس از معاینه عمران زاده در خصوص وی تصمیم گیری کند.
سرپرست باشگاه استقلال افزود: در حال رایزنی هستیم که یک دیدار دوستانه دیگر را نیز فردا برگزار کنیم. البته هنوز قطعی نشده است.
ماجدی درباره تمدید قرارداد ملی پوشان خاطرنشان کرد: خیلی خوشحال هستیم که بازیکنان ملی پوش استقلال با وجود داشتن پیشنهادات مالی خیلی خوب قرارداد خود را با این تیم تمدید کردند. این نشان می دهد که آنها علاقه خاصی به پیراهن آبی دارند. تنها دغدغه ما تمدید قرارداد آندرانیک تیموریان است که امیدواریم با تدابیری که مسئولان باشگاه استقلال انجام می دهند این بازیکن هم فصل آینده در خدمت استقلال باشد.
     
آی اسپورت
2014-07-16 13:09:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر