فهرست
انصاری فرد: در ایران فقط برای تراکتورسازی بازی می کنم
انصاری فرد: در ایران فقط برای تراکتورسازی بازی می کنم

انصاری فرد: در ایران فقط برای تراکتورسازی بازی می کنم

آی اسپورت- در آخرین روزهای نقل و انتقالات لیگ برتر کریم انصاری فرد هنوز وضعیتش با هیچ باشگاهی مشخص نشده است. انصاری فرد درباره آخرین وضعیتش گفته است: تا این لحظه هیچ صحبتی با هیچ یک از تیم ها انجام نداده ام. می خواهم در آرامش کامل بهترین تصمیم را بگیرم. اگر در ایران بخواهم به فوتبال خودم ادامه دهم اولویت اولم باشگاه تراکتورسازی خواهد بود و سپس در صورت عدم توافق با این تیم به سایر پیشنهادات داخلی فکر خواهم کرد.

او افزود: اولویت اولم در حال حاضر حضور در باشگاه های اروپایی است. مدیربرنامه هایم در حال مذاکره با چند باشگاه اروپایی است ولی در حال حاضر اسمی از آنها نمی برم تا پس از مشخص و نهایی شدن تکلیفم نام آنها را بیان خواهم کرد.

با استناد به این صحبت ها می توان دریافت که حضور انصاری فرد در استقلال منتفی شده است. از طرفی آندرانیک تیموریان هم با آبی پوشان به توافق رسیده و با ماندن آندو لیست استقلال پر می شود تا تقریبا عقد قرارداد انصاری فرد با استقلالی ها روی هوا برود.

  ۷  
آی اسپورت
2014-07-16 14:06:00
نظر دهید

۷ نظر
-
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۶
استقلال جایی نداره برای این پول پرست
قارتال تیراختور
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۵
کریم حسرت کیسه کشا
nima
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۵
آقای آندرانیک تیموریان همیشه هم آفه اومدن وبازارگرمی جواب نمیده..همین که استقلال گفت نمیخوایمش تخفیف دادن و کنار اومدن و تورسانه ها شماره تلفن یاد آوری کردن و....شروع شد.تادیروز ایشون به همه پیشنهادها اخ وپیف میکرد..به خدا از اول هم میدونستم این آقا از هیچ جاپیشنهاد درست حسابی نداره.پس چی شد اون اروپا وپیشنهادهای میلیاردی عربی.اگه یگی بود که ده میلیون بده شک نکنید که ایشون میرفت اونجا همونطور که خودش گفت اولویت من پوله
حامد تیراختورچی
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۷
سن ساوالان تک اوجاسان کریم انصاری فرد
بویون گره گل ووراسان کریم انصاریفرد
سهند
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۷
تورک اوغلان یانی بو یاشاسین غیرتلی کریم
تراختوری1360
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۹
کریم ساوالان منتظرتیم
کریم
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۰
یاساسین تراکتور یاشاسین ترک جوانلاری یاشاسین کریم
اما اگر هر تیمی گئدسنده فاسلارین تیملرینه گئدمه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر