فهرست
حسینی نسب: بازی با استقلال در هفته اول به نفع ماست
حسینی نسب: بازی با استقلال در هفته اول به نفع ماست

حسینی نسب: بازی با استقلال در هفته اول به نفع ماست

آی‌اسپورت‌ ـ مهدی حسینی نسب دستیار حمید استیلی در تیم راه‌آهن نسبت به شرایط کلی این تیم خوشبینانه و امیدوارانه صحبت می‌ کند.
به گزارش آی‌اسپورت‌ حسینی نسب درباره وضعیت نامشخص راه‌آهن و شایعات مربوط به واگذاری راه‌آهن به دادگستری می‌ گوید: مسائل و مشکلاتی در بین بود اما ظاهرا همه چیز در حال حل شدن است. البته این را باید بگویم که بازیکنان و کادرفنی کاری به این موضوع نداشتند و حواسمان معطوف به تمرین بود. امروز هم قراردادها در هیات فوتبال ثبت خواهد شد و نگرانی ها به پایان خواهد رسید.
او ادامه می‌ دهد: با وجود اینکه دیر شروع کردیم انگیزه  بازیکنان در تمرین ها امیدوارمان می‌ کند. کلی بازیکن جوان داریم و باتجربه هایی که دوست دارند امسال بهترین بازیشان را انجام بدهند. من به عنوان مربی از تمرین با این تیم لذت می‌ برم و خیلی امیدوارم که امسال بهتر از سال های گذشته نمایش بدهیم چون تیم ما پتانسیل اش را دارد.
از حسینی نسب در مورد قرعه لیگ‌برتر می‌ پرسیم که او می‌ گوید: به هر حال دست آخر همه تیم های لیگ با هم بازی می‌ کنند و قرعه موضوع چندان مهمی نیست البته نه اینکه شانس در فوتبال وجود نداشته باشد اما نباید حواس ما پرت این چیزها بشود چون به هر حال خوب یا بد هر تیمی به اندازه خودش بازیکن خوب و مربی و آماده سازی و تمرین داشته و همه بازی ها سخت است، چه فرقی می‌ کند؟
به عقیده حسینی نسب بازی در هفته اول مقابل استقلال خیلی هم بد نیست او می‌ گوید: استقلال بنا به تجربه ای که ما از تیم های آقای قلعه‌نویی داریم در هفته های اول احتمالا به طور صددرصد آماده نیست و اگر این پیش داوری ما درست باشد باید از شانسمان استفاده کنیم. با انگیزه ای که من از تیم مان می‌ بینم این اتفاق خواهد افتاد و انشاالله که از همان بازی اول نتیجه خوبی بگیریم.
     
آی اسپورت
2014-07-16 14:00:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر