فهرست
منوچهری: تهاجمی ترین تیم لیگ‌برتر هستیم/ برای بازی با استقلال لحظه شماری می‌ کنیم
منوچهری: تهاجمی ترین تیم لیگ‌برتر هستیم/ برای بازی با استقلال لحظه شماری می‌ کنیم

منوچهری: تهاجمی ترین تیم لیگ‌برتر هستیم/ برای بازی با استقلال لحظه شماری می‌ کنیم

آی‌اسپورت‌ ـ امین منوچهری مهاجم بلندقامت راه‌آهن از روز اول تمرین ها در جمع شاگردان استیلی حضور دارد و خود را آماده رقابت  های این فصل می‌ کند. او که از عملکردش در فصل گذشته راضی نیست قصد دارد امسال در فرم تازه ای به میدان بیاید و بدرخشد منوچهری می‌ گوید: بعد از یک فصل عالی در نفت، فصل قبل برای من سختی های زیادی به همراه داشت و من خیلی اذیت شدم اما امسال قصد دارم با کمک خدا همه توانم را برای موفقیت راه‌آهن بگذارم و انشاالله که خدا هم پاداش زحمات ما را می‌ دهد.
او درباره فضای کلی باشگاه و جو راه‌آهن می‌ گوید: خدا را شکر فضای تیم بسیار دوستانه است به هر حال آقای استیلی هم روی این موضوع شدیدا کار کرده و تیم بسیار هم بسته است و جو خوبی دارد. مشکلات مالی هم انشاالله رفع می‌ شود و ما همه تمرکزمان را روی نتیجه گیری می‌ گذاریم.
این مهاجم سابق سایپا و استقلال درباره قرعه تیمش می‌گوید: هفته اول خوردیم به استقلال و لابد قسمتمان است که خودمان را از همان اول لیگ به همه نشان بدهیم. البته استقلال تیم پرطرفدار و مورد علاقه من هم هست و امسال هم خوب یار گرفته و تمرین کرده. اما با انگیزه ای که در تیم وجود دارد آنها حتما دیدار سختی خواهند داشت. از دیروز که قرعه کشی لیگ آغاز شده بچه ها حرف این بازی را می‌ زنند و خیلی دوست دارند از همان اول کار در لیگ اثری از خودشان به جای بگذارند. این را هم بگویم که راه‌آهن امسال با 3 مهاجم در ترکیب اصلی بازی می‌ کند و تفکرات آقای استیلی کاملا تهاجمی است، چیزی که به ما قوت قلب می‌دهد و امیدوارمان می‌ کند که سال خوبی در انتظار ماست.
     
آی اسپورت
2014-07-16 14:04:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر